výpoveď počas PN

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
výpoveď počas PN

Dobrý deň. Pracujem v jednej firme cez agentúru.Zmluvu mám na dobu určitú od 1.1.2019 do 30.6.2019. Od 2.1.2019 som PN, otehotnela som. Má zamestnávateľ právo mi dať výpoveď počas PN-ky? alebo sa pracovný pomer skončí dňom, ktorý bol dohodnutý v zmluve? Ďakujem za odpoveď

Janka, 14. 1. 2019, 845x zobrazenie

Ďalšie otázky, z kategórie Pracovní právo

Ako na rozvod s ktorým obaja súhlasíme a deti nemáme? Potrebujem advokáta?

Dobrý deň prajem, chcem sa opýtať, ako dlho trvá rozvod ak s ním obaja súhlasia, deti nemáme? Je…

Rozdelenie dedičstva

Dobrý deň. Som 2x vydatá, mám 1 dieťa z prvého manželstva, s druhým manželom nemáme žiadne deti. …

Výživnè - ako dosiahnuť aby ho ex posielal na čas

Dobrý deň, mám otázku ohľadom výživného, mám určené výživné 200€ dieťa, má 3roky a nikdy ho nemám k…

Výživné po rozvode

Dobrý deň. Prosím o radu. V novembri minulého roka padlo na súde rozhodnutie o tom, že mi má…

BSM a finančné vyrovnanie pri rozvode - čo môžem čakať?

Manželka vlastnila byt už pred manželstvom, po 4 rokoch manželstva byt predala a kúpili sme dom už…

Može manželka po rozvode ustanoviť sama styk s dieťaťom?

Dobrý deň prajem, chcem sa spýtať, že ak manželka ostane pred,či po rozvode ako bezdomovec, aj má…