Výpoveď dohodou

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Výpoveď dohodou

Odstupné nám chcú dať formou odmeny riaditeľa, v prípade nevyplatenia dá sa taká odmena vymáhať súdnou cestou. Tu sa jedná o cca100 ľudí z Tatrafanu v Chemosvit.

Milan, 7. 10. 2020, 522x zobrazenie

Zákaz priblíženia

Dobrý deň. Chcel by som sa spýtať, od malička mám problémy s otcom. Je v tom aj alkohol, aj…

Má právo finančna spoločnosť siahnuť na mzdu?

Dobrý deň. Mám omeškané splátky na pôžičke. Keďže som sa dostala nie vlastnou vinou do finančných…

Domáhanie sa predkupného práva ako spolupodielnik ornej pôdy

Dobrý deň, V roku 2003 predal spolupodielník ornú pôdu PD bez toho aby ma oslovil ako…

Predmet kúpnej zmluvy

Dobry den chcela by som sa informovat z katastra nehnutelnosti nam povedali, ze ked sme neni…

Ako treba štylizovať žiadosť o zmenu súdneho pojednávania?

Dobrý deň, rada by som sa informovala ako treba štylizovať žiadosť o zmenu miesta súdneho…

Može byť byt ktorý je v OV a je na ňom hypo daný do dražby koli dlhu byt. družstvu?

Dobrý deň. Mám byt v osobnom vlastníctve. Na bytovom družstve mi ale vznikol dlh čiastočne mojou…