výpoveď

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
výpoveď

Dobrý deň. Chcem sa informovať, ako postupovať. Pracujem na pracovnú zmluvu ako člen miestnej občianskej poriadkovej služby od 1.12.2017. Pracovnú zmluvu mám na dobu určitú do 30.11.2020. Zamestnávateľ mi oznámil, že projekt konči k 30.6.2019 a že končím aj ja v práci, Mám nárok na odstupné a podla

Rastislav, 6. 6. 2019, 756x zobrazenie

Ďalšie otázky, z kategórie Pracovní právo

Rozdelenie dedičstva

Dobrý deň. Som 2x vydatá, mám 1 dieťa z prvého manželstva, s druhým manželom nemáme žiadne deti. …

Zrušenie vyživovacej povinnosti na plnoleté dieta

Dobrý deň obraciam sa s prosbou o radu. Pred pár dňami som dostala list zo súdu otec podal o…

vyporiadanie BSM

Prosila by som Vás o poskytnutie právnej rady v nasledovne j veci: S bývalým manželom sme uzavreli…

Dokedy má rodič vyživovaciu povinnosť?

Dobrý deň, chcela by som sa ešte opýtať, či má moj otec voči mne nejakú vyživovaciu povinnosť ešte.…

Výmena zámku

Dobrý den. Partner vymenil zámok na dverách na byte ktorého polovica patrí mne. Momentálne nemam…

Moze si priatel exmanzelky adoptovat moje deti?

Dobry den Som rozvedeny 8rokov s exmanzelkou, podla mna mame dobry vztah, kazdy z nas zije v…