Urážka na cti

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Urážka na cti

Dobrý deň chcel by som sa opýtať, Ked ma moja učitelka na strednej škole urazila pred celou triedou (že som klamár a že si se*iem si do huby).Taktiež sa mi vyhražala že mi strelí. Oplatí sa mi s tým isť na políciu alebo čo by ste odporučali Dakujem

Dominik, 11. 4. 2018, 930x zobrazenie

Ďalšie otázky, z kategórie Občanské právo

Mám nejakú povinnosť umožniť členom rodiny bývanie v mojej nehnuteľnosti kde majú nahlásený trvalý pobyt, keď môj súhlas na trvalý pobyt nedostali a v dare žiadne vecné b

Dobrý deň, som majiteľom nehnuteľnosti, ktorú som dostal ako dar darovacou zmluvou. Pôvodný majiteľ…

firemny vylet

Prihlasila som sa na zajazd z firmy, koli chorobe som sa ho nezucastnila .Firma bola oboznamena o…

Jana Rakosova, 10. 1. 2019, 1356x zobrazenie

Dedičstvo

Som v dôchodkovom veku a žijem v penzióne pre seniorov, čo mám urobiť pre to, aby sa v prípade…

Vrátenie darov nadobudnutých počas manželstva

Dobrý deň, chcem sa spýtať, sme s manželom v rozvodovom konaní a včera mi napísal sms, že sa…

Jana, 22. 1. 2017, 2253x zobrazenie

Dedičstvo

Sme traja súrodenci a mame dediť dom po rodičoch. Náš brat chce, aby sa celý majetok previedol na…

Mirka, 10. 10. 2017, 2211x zobrazenie

Škoda na majetku

Dobrý deň, prosím Vás o radu, ako by som mal postupovať pri riešení nasledovného problému: Na…

Jaroslav, 7. 4. 2017, 2384x zobrazenie