Urážka na cti

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Urážka na cti

Dobrý deň, prosím Vás môže ma učiteľ pred celou triedou nazvať podvodníkom a priam na mňa vyletieť keď som si odfotil pisomku, čo do tej danej chvíle nebolo zakázané?

Andrej, 18. 10. 2017, 1150x zobrazenie

Výpoveď z organizačných dôvodov podľa paragrafu 63 odst. 1 písm. b/ zákona č. 311/2001 Z. z.

Dobrý deň, prosím Vás, dňa 27.01.2016 som dostal výpoveď zo zamestnania z organizačných dôvodov. Vo…

ukoncenie vyzivneho

Dcera /23 rokov/ si predlzila o rok vysoku skolu. Byvaly manzel podal na sud o ukoncenie…

Marcela, 18. 9. 2017, 2168x zobrazenie

Zodpovedám za nezaplatené faktúry odberateľov firmy pre ktorú som pracovala?

Dobrý deň, pracovala som pre spoločnosť ako manažer obchodu, odberateľ do dnešného dňa nezaplatil…

Ako mám odísť zo zamestnania?

Dobrý deň, Mám zamestnanie na dobu neurčitú, vzťahuje sa na mňa jedno mesačná výpovedná lehota…

Stali sme sa obeťami podvodu pri kúpe ojazdeneho auta

Kupovali sme ojazdené vozidlo, pan predávajúci nám do kúpnej zmluvy napísal meno prvotného majiteľa…

Katarína, 15. 6. 2019, 1713x zobrazenie

Ako postupovať keď mi zamestnávateľ nevyplatil mzdu?

Firma, v ktorej manžel pracoval mu nevyplatila mzdu za minulý mesiac vo výške 1500€. Chceli by sme …