Urážka na cti

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Urážka na cti

Dobrý deň, prosím Vás môže ma učiteľ pred celou triedou nazvať podvodníkom a priam na mňa vyletieť keď som si odfotil pisomku, čo do tej danej chvíle nebolo zakázané?

Andrej, 18. 10. 2017, 1191x zobrazenie

Exekúcia na LV

Dobrý deň. Môj otec má podlžnosti, k ničomu sa však nechce priznať, akékoľvek diskusie po dobrom aj…

Nehnuteľnosť získaná osvedčením o vydržaní, jej zápis na LV na oboch manželov.

Dobrý deň, počas trvania manželstva /sme manželia 36 rokov/ som pred cca 18 rokmi prostredníctvom…

Možnosti vymáhania odškodného

Dobrý deň, bol som napadnutý druhou osobou súd mi uznal odškodné za ublíženie na zdraví vo výške…

Kúpno predajná zmluva vs. darovacia a kedy vzniká daňová povinnosť?

Dobrý deň, Otec chce prepísať na mňa záhradu. Sme traja súrodenci a máme zlé vzťahy medzi sebou,…

Prepis RD

Dobrý deň, s priateľom sme si kúpili RD na priateľovu hypotéku. Dal mi generálnu plnú moc na…

Ako treba štylizovať žiadosť o zmenu súdneho pojednávania?

Dobrý deň, rada by som sa informovala ako treba štylizovať žiadosť o zmenu miesta súdneho…