Úprava styku

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Úprava styku

Dobrý deň, som otec za chvíľu už 4 ročného syna. Chodievam za ním raz za mesiac na 2 hodiny. Hráme sa, rozprávame sa atď... Malý ale nevie ze som jeho otec matka mu to nevravi a keďže chodím len raz mesačne tak nemáme ani taký vzťah aký by som si želal mat so svojím syncekom. Podal som žalobu na úpr

Zoltán, 8. 10. 2023, 120x zobrazenie

Ďalšie otázky, z kategórie Rodinné právo, SJM, děti, rozvod

Platenie výživného

Dobrý den, moju známu opustil priatel počas tehotenstva, chcem sa informovat ohladne výživneho. na…

Lucia, 27. 1. 2017, 2567x zobrazenie

zapretie otcovstva

Dobrý deň, môj súčasný partner má s bývalou partnerkou dve maloleté deti, ktoré boli súdom zverené…

Klára, 9. 2. 2017, 2878x zobrazenie

vlastnictvo bytu

Dobrý deň, v lete sa so snúbencom berieme a momentálne riešime bytovú otázku. Našli sme byt, ktorý…

Laura, 24. 5. 2017, 1944x zobrazenie

Zapretie otcovstva - nemanželský syn

Dobrý deň, počas trvania manželstva sa mi narodil nemanželský syn. S manželom sme v rozvodovom…

Klaudia, 20. 2. 2017, 2602x zobrazenie

Rozvod - ako sa delí majetok a rieši starostlivosť o deti?

Byt sme nadobudli počas manželstva, no z mojej strany som prispel 90% sumou. Aj v tomto prípade z…

Marek, 3. 5. 2017, 2906x zobrazenie

Výživné na maloleté dieťa - z čoho sa vypočíta?

Dobrý deň,mám taký problém, že sa chystám rozvádzať s manželom.Máme spolu maloletú dcéru , ktorá…

Katarína, 26. 1. 2017, 2629x zobrazenie