Stočené kilometre

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Stočené kilometre

Dobrý deň, rýchla a stručná otázka. Kúpil som auto bez kúpno predajnej zmluvy s nájazdom 217tis. Kde som následne prišiel na to, že kilometre boli stočené z 321tis. z predchádzajúcej STK kontroly. Čo sa týka dôkazov mám len papiere z STK z 01/2022 kde je napísaný reálny stav km(321) a foto inzerátu.

Radoslav, 27. 3. 2022, 325x zobrazenie

Možu mať dlhy manžela dopad na moj maejtok nadobudnutý po rozvode?

Dobrý deň. Chcem Vás poprosiť o radu. S mojím manželom sme bývali spoločne v byte,ktorý sme nemali…

Spor o nehnuteľnosť

Dobrý deň, chcem sa informovať, ako vyriešiť situáciu, keď nehnuteľnosť vlastnia 2 blizke osoby a…

Syn môjho brata

Dobrý Deň! Tak že môj 35 ročný brat má 15 ročného syna ktorý je podľa riaditeľky školy a kolíznej…

Patrícia, 22. 3. 2017, 2685x zobrazenie

Darovacia zmluva - rodičia mi darujú byt, musí byť v zmluve uvedená aj manželka?

Dobrý deň, chcem sa opýtať na darovaciu zmluvu. Rodičia mi chcú formou darovacej zmluvy dať peniaze…

Zmluva S16978465

Zobral som si úver od spoločnosti Finzo, 200 Eur, ktorý som ani nepotreboval .neskôr som bol v…

Ako zúžiť BSM pri kúpe nehnuteľnosti?

Dobrý deň, chcem sa prosím opýtať na riešenie tejto situácie - kúpnou zmluvou kupujem rodinný dom,…