sťažnosť

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
sťažnosť

Triedna učiteľka - pedagogický zamestnanec môjho neplnoletého dieťa zviedla môjho manžela. Je pravny spôsob ako sa na ňu sťažovať bez toho aby bolo z jej strany možné na mňa podať trestné oznámenie za ohovaranie, ktorým sa mi ona pri konfrontácii vyhráža?

Nat, 27. 11. 2023, 69x zobrazenie

Šikana mojej dcéry vyučujúcimi na strednej škole

Dobrý deň, mám problém s ktorým by som sa chcela poradiť. Moja dcéra sa pokúsila siahnuť si na…

Škodová udalosť - ako mám postupovať, keď som bola účastníčkou dopravnej nehody?

Dobrý deň! Chcem sa opýtať, ako mám postupovať, keď som bola účastníčka dopravnej nehody. Z…

Kedy platím daň z predaja nehnuteľnosti?

Dobrý deň,  chcel by som vedieť či budem platiť daň z kúpy nehnuteľnosti, ak nehnuteľnosť…

Ako postupovať v rámci zákona, keď viem, že spoločné finančné prostriedky v bytovom dome boli použite vo vlastnom záujme?

Zistila som podľa prehľadov tvorby a čerpania fondu oprav v našom bloku a priložených ku tomu…

Ako zúžiť BSM pri kúpe nehnuteľnosti?

Dobrý deň, chcem sa prosím opýtať na riešenie tejto situácie - kúpnou zmluvou kupujem rodinný dom,…

Domáhanie sa predkupného práva ako spolupodielnik ornej pôdy

Dobrý deň, V roku 2003 predal spolupodielník ornú pôdu PD bez toho aby ma oslovil ako…