sťažnosť

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
sťažnosť

Triedna učiteľka - pedagogický zamestnanec môjho neplnoletého dieťa zviedla môjho manžela. Je pravny spôsob ako sa na ňu sťažovať bez toho aby bolo z jej strany možné na mňa podať trestné oznámenie za ohovaranie, ktorým sa mi ona pri konfrontácii vyhráža?

Nat, 27. 11. 2023, 142x zobrazenie

Prieťahy v konaní a podnet na prešetrenie veci

Dobrý deň, spis ohľadom trestného konania mal byť zaslaný psychiatrovi na posúdenie...spis sa,…

Nárok na invalidný dôchodok

Dobrý deň, chcela by som pomôcť s vecou, ktorá sa týka mojej tety. Pracovala ako opatrovateľka v…

Užívanie pozemkov

Jedná sa o zdedené pozemky. Po totalite ich malo družstvo, potom štátny majetok, s ktorým sme…

Pôžička peňazí.

Pracujem už 4 roky v Rakúsku. Od februára 2015 do marca 2016 som postupne posielal z môjho…

Dedičstvo

Dobrý deň, Zdedila som po matke dom s tým,že ostatní dediči sa vzdali dedičstva až na jedného,…

Stali sme sa obeťami podvodu pri kúpe ojazdeneho auta

Kupovali sme ojazdené vozidlo, pan predávajúci nám do kúpnej zmluvy napísal meno prvotného majiteľa…

Katarína, 15. 6. 2019, 1798x zobrazenie