Stavebné povolenie

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Stavebné povolenie

Dobrý deň Susedia sa už tri krát odvolali voči stavebnému povoleniu moja otázka? Koľko krát sa môžu odvolať a ako to riešiť? A ešte jedna otázka aké problémy by som mal keby som začal stavať bez stavebného povolenia? Za odpoveď vopred ďakujem

Patrik, 7. 4. 2018, 987x zobrazenie

Ďalšie otázky, z kategórie Nemovitosti

dom zo založnympravom

Dobrý deň.Smanželom sme vlastníci nehnutelnosti 1/2 a 1/2 nehn.má dcera ,spláca úver v PSS 186 eur…

Nováková Kveta, 20. 7. 2017, 2221x zobrazenie

Problém s Casareal

Dobrý deň, máme problémy so spoločnostou Casareal vyhrážajú sa nám ak nezaplatime nájomné, tak nás…

Andrea, 12. 6. 2017, 2629x zobrazenie

Kupa pozemku

Dobrý večer.Mám záujem kúpiť vedľajší pozemok o ktorom som zistil že nieje vysporiadaný,nakoľko…

Martin, 15. 6. 2017, 2213x zobrazenie

Darovacia zmluva

Dobrý deň, na základe darovacej zmluvy, ktorá bude zahŕňať aj vecné bremeno doživotného užívania…

Patricia, 9. 5. 2017, 2558x zobrazenie

Byt

Dobry vecer mam otazocku rodicia prisli pred 8rokmi o byt islo o bytovu mafiu da sa stim nieco este…

Antonia, 4. 4. 2017, 2297x zobrazenie

Predaj bytu

Dobrý deň, Predávam byt a kupujúcemu chyba 10% kúpnej sumy. Na zmluve je uvedené že celú čiastku…

Monika, 27. 1. 2017, 2458x zobrazenie