Starostlivosť o dieťa

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Starostlivosť o dieťa

Manželka je názoru , že starostlivosť o dieťa je výlučne v jej kompetencii. Sama s ním spí a väčšinu času je dieťatko s ňou. Mne ho nedá poriadne ani chytiť. Dieťa má ešte len 3 mes. Keď jej niečo poviem tak sa vyhráža odchodom a tým že ho nebudem vidieť vôbec lebo do 3 rokov mi ho žiadny súd nedá.

Jozef, 24. 6. 2018, 943x zobrazenie

Ďalšie otázky, z kategórie Rodinné právo, SJM, děti, rozvod

Príspievanie na matku

Dobrý deň, prosím o radu. Môj manžel má rodičov alkoholikov, sú rozvedený. Jeho matka z alkoholizmu…

Zuzana, 27. 1. 2017, 2248x zobrazenie

Odchod dieťaťa z domu počas študia na sš

Dobrý večer prajem, chcela by som sa informovať ohľadom môjho odchodu z domu. Mám zaraz 19 rokov…

Ema, 9. 2. 2017, 2390x zobrazenie

INFO

DOBRY DEN PRAJEM.OPISEM SITUACIU.S MANZELKOU SI UZ DLHSI CAS NEROZUMIEME.TAK SME SA ROZHODLI,ZE…

MARIAN, 7. 3. 2017, 2445x zobrazenie

Nefunkčné manželstvo - ako sa zbaviť BSM?

Dobrý deň. Som ženatý od roku 1993, od roku 2002 nežijeme s manželkou v spoločnej domácnosti, nie…

Ján, 19. 4. 2017, 2866x zobrazenie

Výživné

Dobrý deň, Chcela by som sa opýtať. Môj priateľ je vdovec, stará sa o 12ročnú dcéru,platí hypotéku,…

Monika, 28. 4. 2017, 2355x zobrazenie

rozvod

Dobrý deň rada by som vedela ako postupovať pri rozvode áno viem napísať na súd poslať 3 kopie toto…

Michaela, 27. 1. 2017, 2531x zobrazenie