Socialna poistovna

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Socialna poistovna

Dobry den. Bola som ma ocr so synom kvoli covid. Mala som pracovnu zmluvu do 4.5.2020. Vtedy som dostala skoncenie zmulvy. Do 31.5.som poberala ocr. Teraz som bola na urad prace prihlasit sa a tam my vraveli ze ma zamestnavatel neodhlasil so socialnej poistovne este stala.. ale ja uz mam skoncenie z

Csilla, 3. 6. 2020, 658x zobrazenie

Ďalšie otázky, z kategórie Pracovní právo

Delenie majetku po prípadnom rozvode

Dobrý deň. Máme problém v manželstve ktoré trva 21 rokov. Máme tri deti už dospelé. S manželkou už…

Zvýšenie výživného na plnoleté dieťa

Dobrý deň. Dcéra má 21 rokov, trvalý pobyt na SK, chodí na VŠ v Nitre a jej otec má nasúdené platiť…

Zrušenie vyživovacej povinnosti

Dobrý deň, chcela by som odpoveď na pár otázok týkajúcich sa platenia výživného. Mladší syn v júni…

Ako ukončiť pracovný pomer keď nemám podpísanú pracovnú zmluvu zo zamestnavateľom

Dobrý deň. Chcem sa spýtať ako ukončiť pracovný pomer zo zamestnávateľom už len z toho dôvodu, že…

Štefan, 20. 2. 2017, 2499x zobrazenie

Výživné, exkeúcia, starostlivosť o deti

Kedže som napadla trestný rozkaz, prišiel mi termín pojednávania vo veci výživného. Po rozvode a…

Potrebujem k návrhom na zverenie detí do osobnej starostlivosti a zvýšenie výživného právnika?

Dobrý deň. Chcem podať na súd návrh na zverenie detí do osobnej starostlivosti a návrh na vyzivne,…