ručiteľ

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
ručiteľ

Dobrý deň, chcel by som sa opýtať, či je možné po podpise nejakej dohody/zmluvy alebo neviem čoho neplatiť požičanú sumu za neplatiteľa, ak mu ručím v banke. Konkrétnejšie... pred pôžičkou v banke podpíšeme niečo, vďaka čomu ručiteľ nebude platiť, keby náhodou.... Vďaka za odpoveď

Valentín, 20. 4. 2018, 967x zobrazenie

Upovedomenie o podani obžaloby

Dobrý deň.Dňa 19.1.2017 bola na mňa podaná obžaloba podľa § 234 ods 1 Trestného poriadku za prečin…

Oto, 30. 1. 2017, 2617x zobrazenie

Kúpa pozemku

Rodičia 50 rokov používajú pozemok vzadu za domom na konci zahrady,oploteny, teraz došlo k…

Katarína, 14. 9. 2017, 2265x zobrazenie

Dedičstvo a darovanie bytu synovi

Dobrý deň. Mám problém so synom kvôli dedičstvu. Na syna som darovala svoju časť bytu po mojich…

Nájomná zmluva

Dobrý deň, prenajal som byt a nájomca mi po dvoch týždňoch podal písomnou a elektronickou formou…

Platobný rozkaz

Môže sa zaloba alebo platobný rozkaz stiahnuť ak veriteľ a dlžník sa dohodnú na splátkach aj keď…

Citim sa ohrozená ako sa brániť?

Dobrý deň. Môj priateľ ma nevyriešený spor s jedným mladíkom a ten sa posťažoval nejakému…