rozvod

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
rozvod

Dobrý deň.Chcem sa informovať,pri podaní žiadosti o rozvod,som omylom napísala rok narodenia odporcu namiesto nar.roku 1969,rok 1960...Bude sa moja žiadosť považovať za neplatnú?alebo sa to dá riešiť aj na rozvode,na sude?Ďakujem

Sarah, 20. 1. 2017, 997x zobrazenie

Ďalšie otázky, z kategórie Občanské právo

Ako napísať splnomocnenie?

Dobrý deň,moj syn si podal pred dvomi rokmi návrh na stretávanie s maloletým dieťaťom. Bolo jedno…

Olga, 10. 2. 2017, 3339x zobrazenie

Odhlasenie trvaleho pobytu

Dobry den chcela som sa spytat ci je mozne odhlasit z trvaleho pobytu niekoho kto o tom nevie.…

Jarmila, 22. 8. 2017, 2595x zobrazenie

Vodičský preukaz

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať, ak sa zosobášim skor ako v 18-tich rokoch, čím dosiahnem…

Katarina, 1. 2. 2018, 2511x zobrazenie

Vymáhanie pohľadávky - stávkovanie

Je právne vymáhateľné, pokiaľ som poslal podvodníkovi peniaze za služby spojené so stávkovaním?…

Lukas, 20. 9. 2017, 2360x zobrazenie

Manželstvo s cudzincom, trvalý pobyt, pohyb po EU

Dobrý deň, chcem vás poprosiť o radu. Uzavrela som manželstvo s Albáncom minulý týždeň,v pondelok…

Nikola, 29. 11. 2017, 2458x zobrazenie

Odstúpenie od kúpnej zmluvy

Dobrý deň. Keď ako spotrebiteľ mám právo odstúpiť od kúpnej zmluvy, môže mi toto právo predajca…

Juraj, 10. 10. 2017, 2375x zobrazenie