rozvod

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
rozvod

Dobrý deň.Chcem sa informovať,pri podaní žiadosti o rozvod,som omylom napísala rok narodenia odporcu namiesto nar.roku 1969,rok 1960...Bude sa moja žiadosť považovať za neplatnú?alebo sa to dá riešiť aj na rozvode,na sude?Ďakujem

Sarah, 20. 1. 2017, 944x zobrazenie

Ďalšie otázky, z kategórie Občanské právo

Pravo dozita a hypoteka

Moja mama predala byt, ja s manželom sme predali byt a za spoločné peniaze sme kúpili starší dom,…

Marta, 31. 3. 2017, 2384x zobrazenie

Vymáhanie pohľadávky - stávkovanie

Je právne vymáhateľné, pokiaľ som poslal podvodníkovi peniaze za služby spojené so stávkovaním?…

Lukas, 20. 9. 2017, 2244x zobrazenie

Exekúcia

Dobrý deň. Mala som 4 pozičky od slovenskej pozičovne. Platila som pravidelne pokial manžel…

Sona, 14. 2. 2017, 2631x zobrazenie

Ako napísať splnomocnenie?

Dobrý deň,moj syn si podal pred dvomi rokmi návrh na stretávanie s maloletým dieťaťom. Bolo jedno…

Olga, 10. 2. 2017, 3177x zobrazenie

Reklama

Dobrý deň, chcel som sa spýtať či je možné vysúdiť obnos peňazí od spoločnosti Playboy, za…

Manželstvo s cudzincom, trvalý pobyt, pohyb po EU

Dobrý deň, chcem vás poprosiť o radu. Uzavrela som manželstvo s Albáncom minulý týždeň,v pondelok…

Nikola, 29. 11. 2017, 2334x zobrazenie