Rozviazanie prac.pomeru Dohodou ku dňu 16.11. odstupné?

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Rozviazanie prac.pomeru Dohodou ku dňu 16.11. odstupné?

Dala som návrh na Dohodu k 31.10. Zamestnáveteľ sa vyjadril ak bude náhrada tak vyhovie. -neodpovedal, tak som 30.10. dala nový návrh o Dohodu k 16.11. doložený lekárskym posudkom o nespôsobilosti. Zamestnávateľ mi dal Dohodu podľa § 60 bez udania dôvodu k 16.11. Odídem bez odstupného?

Magdalena, 7. 11. 2017, 1011x zobrazenie

Ďalšie otázky, z kategórie Pracovní právo

Doplatok výživného

Prosím Vás,ex manžel mi má doplatit na deti výživné čo neplatil pol roka. Je zivnosntik,ale…

Rozvod - musím sa zúčastniť rozvodu osobne?

Dobrý deň, obraciam sa na Vás s prosbou. Manžel podal návrh na rozvod manželstva - žije dlhodobo v…

Zaplatenie dlžnej sumy za zanedbanie povinnej výživy

Dostal som z prokuratúry návrh na žalobu na okresný súd a chcem sa opýtať, že ešte pred vynesením…

Výmena zámku

Dobrý den. Partner vymenil zámok na dverách na byte ktorého polovica patrí mne. Momentálne nemam…

Výpoveď v práci ktorú nechce zamestnávateľ akceptovať?

Dobrý deň, dcéra dala v práci výpoved v práci ku 1.7..2016., ale firma jej nechce výpoved…

Lucia, 20. 6. 2017, 2470x zobrazenie

Vyživovacia povinnosť na dieťa

Dobrý deň, som právoplatne rozvedená avšak môj bývalí manžel odmieta platiť výživné na nášho syna.…