Rodina

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Rodina

Som vidata mám dve deti manžel si našiel milenku vihana má z domu bez deti má na to právo? Chce až odídem a nechám mu deti a že mi nebude brániť stretávať sa s nimi . Neverím mu prosím vás o odpoveď neviem čo mám robiť som zúfalá. Dakujem

Tatiana, 17. 12. 2017, 1079x zobrazenie

závet

Dobrý deň, prosim vás prečo pri závete písaným notárom netreba overovať podpisy? ďakujem za odpoveď

Natália, 24. 5. 2017, 2258x zobrazenie

prepis bytu

Dobrý deň Chcem prepísať byt na seba ,zatiaľ ho mám s priateľkou.Priateľka s tým súhlasí. Čo obnáša…

Miroslav, 19. 4. 2017, 2395x zobrazenie

Zverejnenie platov zamestnancov obecného úradu

Dobrý deň, píšem v mene zamestnancov Obecného úradu. Poslanec Obecného zastupiteľstva žiada nášho…

Kedy a ako môžem požiadať o zákaz priblíženia

Na súkromnom pozemku v osobnom vlastníctve som bol fyzicky napadnutý susedom. Výsledkom boli…

Jozef, 16. 5. 2017, 9813x zobrazenie

Predĺženie lehoty na vyjadrenie k žalobe

Dobrý deň, bolo mi doručené uznesenie okresného súdu aby som sa v lehote 10 dní od doručenia…

Bojim sa ist pozrem maminku,ale chcem ju vidiet,čo mam robit.

Dobry den,mam problem so švagrom byva s mojou maminkou,ked ju pridem pozret tak ma uraža,dava mi…

Iveta, 17. 7. 2017, 2233x zobrazenie