Rodina

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Rodina

Som vidata mám dve deti manžel si našiel milenku vihana má z domu bez deti má na to právo? Chce až odídem a nechám mu deti a že mi nebude brániť stretávať sa s nimi . Neverím mu prosím vás o odpoveď neviem čo mám robiť som zúfalá. Dakujem

Tatiana, 17. 12. 2017, 1121x zobrazenie

Užívateľský nárok na dom ?

Dobrý deň. S manželom sme uzavreli manželstvo pred dvoma rokmi ja som mala postavený dom / na liste…

Kúpa pozemku

Rodičia 50 rokov používajú pozemok vzadu za domom na konci zahrady,oploteny, teraz došlo k…

Katarína, 14. 9. 2017, 2381x zobrazenie

exekucia

doobry den mozte mi poradit som na inv.doch. berem 142e.iny prijem nemam moze exekutor dat prikaz…

Gabriela, 2. 2. 2017, 2531x zobrazenie

Výpovedná lehota pri prenájme bytu

Dobrý den potrebujem poradit.S mamou byvame v prenajatom byte už skoro 10 rokov.Teraz sa majitel…

Podiel na zdedenom majetku

Dobrý deň, zdedili sme po starých rodičov dom. 2 sesternice majú polovicu a ja a 2 sestry máme tú…

Osobný bankrot

Dobrý deň. Za nepoctivý zámer sa považuje aj zatajene majetku. Na majetok nepatrnej hodnoty sa…