Rada

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Rada

Iba kratka otazka: Najvyssi sud odmietol moje dovolanie z dovodu premlcania levdaka/ 14 dni /. Da sa v tom este nieco robit? Podat staznost na US SR vo veci samej, alebo nieco ine? Vopred vdaka.

Daniela Maria, 26. 8. 2019, 686x zobrazenie

Ďalšie otázky, z kategórie Občanské právo

Dedičstvo

Som v dôchodkovom veku a žijem v penzióne pre seniorov, čo mám urobiť pre to, aby sa v prípade…

Exekúcia

Dobrý deň. Mala som 4 pozičky od slovenskej pozičovne. Platila som pravidelne pokial manžel…

Sona, 14. 2. 2017, 2631x zobrazenie

potrebujem poradit

Dobry den kupil som auto na splatky od normalneho cloveka ziadna spolocnost ani nic len zmluva…

Jan, 28. 5. 2017, 2445x zobrazenie

Mám nejakú povinnosť umožniť členom rodiny bývanie v mojej nehnuteľnosti kde majú nahlásený trvalý pobyt, keď môj súhlas na trvalý pobyt nedostali a v dare žiadne vecné b

Dobrý deň, som majiteľom nehnuteľnosti, ktorú som dostal ako dar darovacou zmluvou. Pôvodný majiteľ…

Odstúpenie od kúpnej zmluvy

Dobrý deň. Keď ako spotrebiteľ mám právo odstúpiť od kúpnej zmluvy, môže mi toto právo predajca…

Juraj, 10. 10. 2017, 2273x zobrazenie

Škoda na majetku

Dobrý deň, prosím Vás o radu, ako by som mal postupovať pri riešení nasledovného problému: Na…

Jaroslav, 7. 4. 2017, 2377x zobrazenie