ProfiCredit

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
ProfiCredit

Dobry den, Je na to zakon v SK aby limitovali poskytovanie uveru pre obcana ktory uz ma u tej istej spolocnosti úver ktory neplatíl? Ak nastane táto situáci, mozme súdit túto spolocnost ked poskytli nasej mame (ktorá je odvtedy uz zbavená svojprávnosti) este dalsí úver napriek neplatenia? Dakujem

Katarína, 17. 10. 2018, 861x zobrazenie

Ďalšie otázky, z kategórie Občanské právo

Darovacia zmluva - čo všetko obnáša klauzula "poskytnúť darujúcemu potrebnú pomoc v starobe"?

Dobrý deň, Potreboval by som vysvetliť, či ozrejmiť klauzulu v darovacej zmluve. Ak je tam…

rozdelenie majetku

Dobrý deň, Ja a moja sestra, sme po rodičoch (sme siroty) zdedili 3 izbovy byt a chalupu. Obaja…

Marta, 9. 2. 2017, 2386x zobrazenie

Vymáhanie pohľadávky - stávkovanie

Je právne vymáhateľné, pokiaľ som poslal podvodníkovi peniaze za služby spojené so stávkovaním?…

Lukas, 20. 9. 2017, 2250x zobrazenie

Pravo dozita a hypoteka

Moja mama predala byt, ja s manželom sme predali byt a za spoločné peniaze sme kúpili starší dom,…

Marta, 31. 3. 2017, 2389x zobrazenie

Exekúcia

Dobrý deň. Mala som 4 pozičky od slovenskej pozičovne. Platila som pravidelne pokial manžel…

Sona, 14. 2. 2017, 2636x zobrazenie

Dedičstvo

Som v dôchodkovom veku a žijem v penzióne pre seniorov, čo mám urobiť pre to, aby sa v prípade…