Pristupova cesta

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Pristupova cesta

Dobry den.Chcela by som sa opytat.Ss manzelom planujeme staviat dom ale nedaju nam stavebne povolenie bez pristupovej cesty.Pristupova cesta tam sice je ale stoji tam hlvne trafo elektriny.starosta to riesi cez sukromne pozemky a sudnou cestou priblizne 10mesiacov.ako dlho to moze trvat.dakujem

Michaela, 6. 10. 2017, 1170x zobrazenie

Darovali sme synovi pozemok, na zmluve figuruje aj žena s ktorou sa rozviedol. Možme dar vziať zpať?

Dobrý deň,poprosím o radu,darovali sme synovi pozemok,máme darovaciu zmluvu,kde figuruje aj synova…

Darovacia zmluva - rodičia mi darujú byt, musí byť v zmluve uvedená aj manželka?

Dobrý deň, chcem sa opýtať na darovaciu zmluvu. Rodičia mi chcú formou darovacej zmluvy dať peniaze…

Náhrada škody za vzniknutý nedostatok spojený s užívaním prenajímaného bytu

Dobrý deň, naskytol sa nám problém spojený s užívaním prenajímaného bytu. Po nasťahovaní nám po…

Vrátenie VP

Dobrý večer .. Chcel by som sa informovať a požiadať o radu pri žiadosti o predčasné vrátenie VP a…

Škodová udalosť - ako mám postupovať, keď som bola účastníčkou dopravnej nehody?

Dobrý deň! Chcem sa opýtať, ako mám postupovať, keď som bola účastníčka dopravnej nehody. Z…

Darovanie nevysporiadaného majetku

Dobrý deň, ako postupovať v prípade, kedy po rozvode nedošlo k majetkovému vysporiadaniu manželov …

Eva, 23. 6. 2017, 2444x zobrazenie