Pristupova cesta

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Pristupova cesta

Dobry den.Chcela by som sa opytat.Ss manzelom planujeme staviat dom ale nedaju nam stavebne povolenie bez pristupovej cesty.Pristupova cesta tam sice je ale stoji tam hlvne trafo elektriny.starosta to riesi cez sukromne pozemky a sudnou cestou priblizne 10mesiacov.ako dlho to moze trvat.dakujem

Michaela, 6. 10. 2017, 1126x zobrazenie

Stavebné úpravy v byte - potrebujem súhlas susedov?

Potrebujem súhlas susedov na prestavbu dvoch bytov v paneláku? Mám záujem na spojení dvoch bytov…

prepis bytu

Dobrý deň Chcem prepísať byt na seba ,zatiaľ ho mám s priateľkou.Priateľka s tým súhlasí. Čo obnáša…

Miroslav, 19. 4. 2017, 2383x zobrazenie

Predaj bytu ktorý je na hypotekárny úver

Dobrý deň. Predávam byt na ktorý je hypotekarny úver. Kupujúci ho kupuje za hotovosť, z vlastných…

Záložné právo na nehnuteľnosti - ako obstarať podpis na diaľku?

Dobrý deň. S bývalým predávame byt v Leviciach. Už je aj kupec. Byt si kupuje na hypotéku, takže sa…

Predbežné opatrenie-týranie blízkej osoby

Dobrý deň chcela by som Vás požiadať o radu v prípade podania návrhu o predbežné opatrenie ( zákaz…

Može sa nehnuteľnosť v spoluvlastníctve troch súrodencov predať bez súhlasu jedného súrodenca?

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať, ak je jeden z troch súrodencov spolumajiteľom nehnuteľnosti, či…