Predaj nehnutelnosti

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Predaj nehnutelnosti

Dobry den. Moja kamaratka zije so svojim ex aj PO rozvode. On chce predat svoju polovicu domu. Ma na to on pravo? Diky Milan

Milan, 25. 9. 2018, 887x zobrazenie

Ďalšie otázky, z kategórie Občanské právo

Predaj nehnuteľnosti v spoluvlastníctve ak je na spoluvlastníkovi exekúcia

S ďalším rodinným príslušníkom ( bratrancom ) vlastním nehnuteľnosť ( vinice a priľahlé parcely ) o…

Manželstvo s cudzincom, trvalý pobyt, pohyb po EU

Dobrý deň, chcem vás poprosiť o radu. Uzavrela som manželstvo s Albáncom minulý týždeň,v pondelok…

Nikola, 29. 11. 2017, 2344x zobrazenie

rozdelenie majetku

Dobrý deň, Ja a moja sestra, sme po rodičoch (sme siroty) zdedili 3 izbovy byt a chalupu. Obaja…

Marta, 9. 2. 2017, 2387x zobrazenie

Ako napísať splnomocnenie?

Dobrý deň,moj syn si podal pred dvomi rokmi návrh na stretávanie s maloletým dieťaťom. Bolo jedno…

Olga, 10. 2. 2017, 3189x zobrazenie

Môžem žiadať aby ma vyplatili po dedičstve a z akej hodnoty domu?

Dobrý deň, chcem sa poradiť, pred rokom mi zomrela mamina, ktorá vlastnila polovicu nášho domu…

Vymáhanie pohľadávky - stávkovanie

Je právne vymáhateľné, pokiaľ som poslal podvodníkovi peniaze za služby spojené so stávkovaním?…

Lukas, 20. 9. 2017, 2250x zobrazenie