Predaj nehnuteľnosti

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Predaj nehnuteľnosti

Je možné predať nehnuteľnosť (jedná sa o RD) ktorá je riadne zapísaná na LV ale o ktorej vieme že ma nesprávne uvedené parcelné číslo? Ja by som ju mohol predať v takomto stave novému majiteľovi ktorý by si potom nechal urobiť nový geometricky plan kvôli zapísaniu správneho parcelného čísla?

Matúš, 4. 12. 2017, 1017x zobrazenie

Ďalšie otázky, z kategórie Nemovitosti

Kupa pozemku

Dobrý večer.Mám záujem kúpiť vedľajší pozemok o ktorom som zistil že nieje vysporiadaný,nakoľko…

Martin, 15. 6. 2017, 2233x zobrazenie

Pozemok

Boli sme traja spoluvlastníci pozemku, 1/4,1/4 a 1/2. Najvačší spoluvlastník predal svoju časť…

Ida, 20. 7. 2017, 2332x zobrazenie

Byt po rozvode

Prosim o radu ako postupovat ... som 6 rokov po rozvode.v byte byvaju 3 dospele deti.ja som v…

Iveta, 31. 1. 2017, 2728x zobrazenie

Darovacia zmluva

Dobrý deň, na základe darovacej zmluvy, ktorá bude zahŕňať aj vecné bremeno doživotného užívania…

Patricia, 9. 5. 2017, 2580x zobrazenie

Správne uvedenie predávajúcej na kúpno-predajnej zmluve

Dobrý deň, chcel by som Vás poprosiť o právny názor. Kupujem nehnuteľnosť a zistil som, že…

Stanislav, 20. 10. 2017, 2105x zobrazenie

Predaj nehnuteľnosti

Mama spolu s bratom zdedili dom po rodičoch teda po mojej babke každy polovicu.Dom je na predaj…

Stefan, 15. 3. 2017, 2512x zobrazenie