Predaj auta

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Predaj auta

Dobry večer. Predala som auto bez zmluvy a s kupujucim sme sa dohodli ze ho trvale vyradi z evidencie na co som mu dala aj splnomocnenie. Dodnes tak nespravil a pouziva auto ktore je este pisane na mna. Chcem ho odhlasit ale nemozem lebo nemam ziadne doklady a kup.nereaguje na moje vyzvy. Co robit?

Jana, 3. 11. 2017, 1184x zobrazenie

Predaj firmy inej firme - aká výpovedná lehota bude plynúť?

Terajší majiteľ predáva nehnuteľnosť v ktorej prevádzkoval čerpaciu stanicu, inej firme ktorá tiež…

Neplatiaci nájomník - ako mu vypovedať zmluvu a vymáhať nedoplatky?

Prenajala som byt na obdobie od 1.10.do 31.3., spísaná nájomná zmluva. Nájomník mi však už 2…

Bazén objednaný ale nedodaný

Dobrý deň,  Chcela by som sa opýtať, že cez portál Bazos.sk som si chcela kúpiť bazén. Žene od…

Má právo finančna spoločnosť siahnuť na mzdu?

Dobrý deň. Mám omeškané splátky na pôžičke. Keďže som sa dostala nie vlastnou vinou do finančných…

Predaj zdedeného bytu

Dobrý deň, mám otázku týkajucu sa predaja bytu. S bratom sme zdedili byt a chceme ho predať,…

Sprenevera

Dobrý deň, pracovala som v herni kde som spreneverila 25000 euro. Keďže ide o takú vysokú sumu, je…