Pracovná zmluva

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Pracovná zmluva

Som vychovávateľ. V juni som podpisal dodatok o predlzeni PP na dobu neurcitu s platnostou od 1.9. V dodatku je ale chyba. V Dodatku je nespravne uvedene cislo pracovnej zmluvy. Je platny tento dodatok.? Mozem do konca augusta dat vypoved, na zaklade starej zmluvy na dobu urcitu.?

Milan, 18. 8. 2018, 915x zobrazenie

Žaloba - kedy je potrebné doložiť písomné dokazy?

Je potrebné ihneď pri podaní žaloby doložiť aj písomné dokazy?

Stiahnutie zrušenie trestného oznámenia

Chcel som sa opýtať, či sa dá zrušiť/stiahnuť trestné oznámenie?

Súdne poplatky pri odstúpení výkonu súdneho rozhodnutia exekútorovi

Dobrý deň, na základe súdneho rozhodnutia mal predávajúci (firma) vyplatiť kúpnu cenu vráteného…

Ako získať dom do OV?

Dobrý deň, pred 18 rokmi som spolu s bratom zdedila rodič.dom. On svoju polovicu dal deťom. Ja som…

neplatenie výživného v plnej výške a včas

Dobrý deň, môj dotaz sa týka prečinu zan. pov. výživy podľa § 207 TZ, ktorého sa dopustí ten, kto…

Gravidná 14-ročná žiačka

Dobrý deň, som učiteľkou na základnej škole, v mojej triede mám 2 gravidné 14-ročné žiačky, otcami…