práca

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
práca

Pracujem vo výrobe ako teamledear (vedúci pracovník),ale nadriadený ma chce preradiť na nižšiu pozíciu (operátor) s čím vôbec nesúhlasím.Podpísala som menovací dekrét,kde je uvedené že platí do odvolania.Čo to presne znamená??môže ma bez môjho súhlasu preradiť?som zúfalaá.

Anna, 30. 6. 2017, 978x zobrazenie

Ďalšie otázky, z kategórie Pracovní právo

Podaný návrh na úpravu práv a povinností rodičov k mal. deťom s ktorým nesúhlasim

Dobry den, dnes som nahodou zistila ze moj este manzel podal pred vyse mesiacom na sud navrh na …

Termín vyplatenia odstupného

Dobrý deň, Rád by som sa poradil ohľadom vzniknutej situácie s bývalím zamestnávateľom. Rozviazal…

Radoslav, 31. 3. 2017, 2553x zobrazenie

Ako prebieha rozvod?

Dobrý deň.Môj manžel si našiel priateľku. Podal žiadosť o rozvod ale dôvod udal, že ho fyzicky…

Moze si priatel exmanzelky adoptovat moje deti?

Dobry den Som rozvedeny 8rokov s exmanzelkou, podla mna mame dobry vztah, kazdy z nas zije v…

Moze zamestnavatel toto robit

Poprosim o radu. Moze zamestnsvatel dať 13 plat vsetkym zamestnancom v plnej výške a dvom nedať a…

Maria, 6. 12. 2018, 1958x zobrazenie

Rozvádzam sa, potrebujem k vycestovaniu s dieťaťom do zahraničia manželov súhlas?

S manželom sa budeme rozvádzať čoskoro a moja otázka znie = keď mi zveria dcéru do výhradnej…