Pozemky

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Pozemky

Dobri den.Som jednym s 24majitelov pozemku pod bytom a okolotych zahrad.Majitelia chcu postavit garaze na spolocnych pozemkoch.Musia mat majitelia pozemkov na vsetky ukony ako vyrub stromov alebo stavbu garazi podpis ze s tym suhasia vsetci majitelia pozemkov?Co ked nesuhlasi len jeden majitel??

PETER, 18. 4. 2018, 968x zobrazenie

Ďalšie otázky, z kategórie Nemovitosti

Zalozne pravo na dieta (zastupca)

Dobry den, chcem chcem zobrat hypoteku na rodicovsky dom ale vlastnik je neplnolety so svojou…

Jan, 28. 5. 2017, 2286x zobrazenie

Odvolanie - opravny prostriedok

Dobry den, OU odbor katastra mi zamietol navrh na vklad podla §31, ods 3 zak 162/1995 a §22-24 zak…

Tomas, 19. 9. 2018, 1948x zobrazenie

Pozemok

Boli sme traja spoluvlastníci pozemku, 1/4,1/4 a 1/2. Najvačší spoluvlastník predal svoju časť…

Ida, 20. 7. 2017, 2329x zobrazenie

Darovacia zmluva

Dobrý deň, na základe darovacej zmluvy, ktorá bude zahŕňať aj vecné bremeno doživotného užívania…

Patricia, 9. 5. 2017, 2578x zobrazenie

Skončenie nájomnej zmluvy rodinného domu.

Bývanie v prenajatom RD 9rokov a skončila sa nájomná zmluva.Prenajímateľ sľúbil,že ju predĺži,ale…

Nikola, 8. 4. 2020, 1953x zobrazenie

Prepis domu

Dobrý deň môj priateľ si zobral pred dvoma rokmi doma na hypotéku . Hypotéka mu zostava platiť ešte…

Kornelia, 18. 10. 2017, 2074x zobrazenie