Podvod

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Podvod

Dobrý večer prosím Vás mala by som otázku na jednej bazarovej stránke som mala zaujem o kúpu tovaru kde som pani zaplatila peniaze na účet 32€ a viac sa neozvala nakoniec som zistila že tak oklamala takmer 20mamiciek čo je už okolo 270€ dokopy aj viac...Je možné podať trestné oznámenie ako celok alebomusikazdaZvlastDAKUJEM

Erika, 26. 2. 2018, 978x zobrazenie

Ryanair nerešpektuje rozsudok o náhrade škody za odmietnutie nástupu do lietadla

Dobrý deň, prosím Vás mám vydaný rozsudok OS BA, že Ryanair, je poviná uhradiť sumu 275 € a trovy…

Ako zabezpečiť aby moj majetok dedili iba moje deti?

Dobrý deň, potrebovala by som sa Vás opýtať nasledovné: akým právnym krokom môžem ošetriť to , aby…

Dedičstvo - kto dedí?

Dobrý deň, ak sú traja súrodenci a jeden zomrie skôr ako jeho rodičia má jeho rodina po smrti…

Skončenie pp v skúšobnej dobe pre tehotenstvo?

Od 1.6.16 mám PP na dobu určitú so skúš. dobou 3meciace. Ale otehotnela som a som na rizikovom,…

Pôžička peňazí.

Pracujem už 4 roky v Rakúsku. Od februára 2015 do marca 2016 som postupne posielal z môjho…

dlh v zahranici

Dobrý deň, chcem sa spytat jednu otázku. pred pól rokom som odišel z irska kde som 3 roky pracoval,…