Podvod

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Podvod

Dobrý večer prosím Vás mala by som otázku na jednej bazarovej stránke som mala zaujem o kúpu tovaru kde som pani zaplatila peniaze na účet 32€ a viac sa neozvala nakoniec som zistila že tak oklamala takmer 20mamiciek čo je už okolo 270€ dokopy aj viac...Je možné podať trestné oznámenie ako celok alebomusikazdaZvlastDAKUJEM

Erika, 26. 2. 2018, 1023x zobrazenie

Spor o nehnuteľnosť

Dobrý deň, chcem sa informovať, ako vyriešiť situáciu, keď nehnuteľnosť vlastnia 2 blizke osoby a…

Darovanie nehnutelnosti

Pred tromi rokmi rodicia darovali dom mne a bratovi. teraz brat chce darovat svoju ciastku mne,…

Marek, 1. 3. 2019, 2097x zobrazenie

Kúpa auta

Mozem podat tresne oznamenie za podvod ked nam pan predal auto so stocenymi km, na kupnej zmluve je…

Prevod nehnuteľnosti bez dedičského konania

Dobrý deň, píšem za mojho priateľa. Nehnuteľnosť , ktorú si kúpil on sám , tiez OMV a vozik za auto…

Dávka v nezamestnanosti

Dobrý deň, chcem sa spýtať. Som zamestnaná od 1.5.2014, uvažujem nad odchodom do zahraničia. Rada…

Majetko-právne vysporiadanie

Dobrý deň, chcem sa opýtať, manžel nadobudol 2 izbový byt sám, pred 10 rokmi, tento rok sme ho…