Kúpa auta

Právna poradňa online
Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Kúpa auta

Mozem podat tresne oznamenie za podvod ked nam pan predal auto so stocenymi km, na kupnej zmluve je uvedena pani, ktora auto pred mesiacom odpisala na inu pani, ktora auto uz neprihlasila. Co nam zamlcal. Pan pri predaji uvadzal ze majitelka-pani ktora uz auto odpisala je jeho zena. Co pani urcite nie je a zrejme ani netusi ze bol takto spachany podvod. Pan nam nechce vratit peniaze odmietol nam dat aj kontakt na pani ktora figuruje na kupnej zmluve. Co prosim v takomto pripade. Dakujem

Anonym, 6. 6. 2016, 1531x zobrazenie
Advokáti, ktorí odpovedali na túto otázku:

advokát

Konanie, ktoré popisujete vykazuje znaky spáchate skutkovej podstaty trestného činu podvodu podľa § 221 Trestného zákona, preto môžete podať trestné oznámenie na neznámeho páchateľa. Okrem iného môžete odstúpiť od zmluvy, čím sa zmluva zruší od počiatku, t.j. vydáte si vzájomné plnenie, vy vrátite auto a predávajúci Vám vráti peniaze.

Ďalšie otázky, z kategórie Jiné

závet

Dobrý deň, prosim vás prečo pri závete písaným notárom netreba overovať podpisy? ďakujem za odpoveď

Natália, 24. 5. 2017, 904x zobrazenie

Predaj majetku spoluvlastníkom alebo vyplatenie podielu

Dobrý den, mám velký dotaz. Jsem občan Slovenské republiky , ale jsem ženatý v České republice a…

Anonym, 9. 3. 2015, 2150x zobrazenie

Ako postupovať v rámci zákona, keď viem, že spoločné finančné prostriedky v bytovom dome boli použite vo vlastnom záujme?

Zistila som podľa prehľadov tvorby a čerpania fondu oprav v našom bloku a priložených ku tomu…

Anonym, 8. 2. 2016, 1406x zobrazenie

Zákaz priblíženia

Dobrý deň. Chcel by som sa spýtať, od malička mám problémy s otcom. Je v tom aj alkohol, aj…

Anonym, 22. 11. 2016, 1197x zobrazenie

Dostala som okamžitú výpoveď bez predchádzajúceho varovania, je taká výpoveď platná?

Dobrý deň, chcem sa spýtať, na živnost som vykonávala opatrovateľské služby pre denné centrum. V…

Anonym, 8. 8. 2016, 1328x zobrazenie

neplatenie výživného v plnej výške a včas

Dobrý deň, môj dotaz sa týka prečinu zan. pov. výživy podľa § 207 TZ, ktorého sa dopustí ten, kto…

Anonym, 30. 10. 2016, 3061x zobrazenie

Vyhľadajte ďalšie otázky z právnej poradne

PREZENTÁCIA ADVOKÁTSKYCH KANCELÁRIÍ
Právna konzultácia
Telefonická konzultácia
Požiadajte o ponuku služby
...
Tieto webové stránky používajú k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Informácie o tom, ako tieto webové stránky používate, sú zdieľané so spoločnosťou Google. Používaním týchto webových stránok súhlasíte s použitím súborov cookie.
zatvoriť