PN

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
PN

28.2.2018 mi končí PP,manažérka mi prislubila,že zmluvu mi predĺžia(zmluva ešte nieje podpisana)ale lekár ma chce vypísať na rizikove tehotenstvo.mám počkať na zmluvu a dať sa vypisat od 1.3. alebo sa vypisať už vo february?dakujem

Katka, 19. 2. 2018, 1013x zobrazenie

Ďalšie otázky, z kategórie Pracovní právo

Zaplatenie dlžnej sumy za zanedbanie povinnej výživy

Dostal som z prokuratúry návrh na žalobu na okresný súd a chcem sa opýtať, že ešte pred vynesením…

Ak bola dohoda pred rozvodom o zverení dieťaťa do osobnej starostlivosti, výživné a kontakt s otcom, bude sa to prejednávať ?

Dobrý deň, s manželom sa ideme rozvádzať. Pred rozvodom sme spísalali dohodu o stretávaní sa so…

Rozvod, výživné a rodičovská dohoda

Dobrý deň, s manželom sa ideme rozvádzať, na rozvode sme sa spoločne dohodli. Návrh na rozvod…

Alimenty

Nemám nárok na náhradné výživné, pretože mám dieťa s iným. Ako postupovať, aby exmanžel začal…

Výpoveď

Môžem sa spýtať, potrebovala by som podať okamžitú výpoveď zamestnávateľovi, ktorý je vo väzbe.…

Laura, 27. 1. 2017, 2489x zobrazenie

Rozvod pre neveru, majetok je na manžela, ako postupovať?

Som 38 rokov vydatá. Majetok je napísaný na manžela a chcem sa rozviesť pre neveru. Nemáme…