Plná moc

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Plná moc

Zomrel mi partner s ktorým sme žili 10 rokov,Možem podať podnet na zanedbanie zdravot. starosl. na UDZS miesto jeho 18 roč. dcéry ak mi dá plnú moc?

Věra, 22. 10. 2017, 1138x zobrazenie

Úhrada za uživanie bytu po rozvode

Želám dobrý deň. Mám 67 r. a som dôchodca.Chcel by som Vás poprosiť o pomoc alebo radu. Som 8 r.…

Podiel na zdedenom majetku

Dobrý deň, zdedili sme po starých rodičov dom. 2 sesternice majú polovicu a ja a 2 sestry máme tú…

Šikana mojej dcéry vyučujúcimi na strednej škole

Dobrý deň, mám problém s ktorým by som sa chcela poradiť. Moja dcéra sa pokúsila siahnuť si na…

Mám nárok na vrátenie určitej čiastky za nájomné osoba ktorá prenajíma priestory môže byť stíhaná.

Dobrý večer, poprosím o radu,dcéra si v BA prenajala podnájom ako študentka VŠ,v august. zaplatila…

Kúpa auta

Mozem podat tresne oznamenie za podvod ked nam pan predal auto so stocenymi km, na kupnej zmluve je…

Dostala som okamžitú výpoveď bez predchádzajúceho varovania, je taká výpoveď platná?

Dobrý deň, chcem sa spýtať, na živnost som vykonávala opatrovateľské služby pre denné centrum. V…