Predaj nehnuteľnosti za 1 euro bez odhadu?

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Predaj nehnuteľnosti za 1 euro bez odhadu?

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať, či je možné predať nehnuteľnosť manželovi za 1euro. Keď som žila s terajším manželom v jednej domácnosti, ale neboli sme ešte zobratí, kúpili sme nehnuteľnosť (výrobnú halu) a celá sa prepísala na mňa.Teraz ale manžel chce, aby som ju prepísala na neho, ale už sme manželia a neviem ako postupovať. Či je treba na to odhad alebo mu to možem predať za euro ? Ďakujem

advokát

V danom prípade môžete manželovi darovať nehnuteľnosť, ktorú máte vo výlučnom vlastníctve, prípadne mu môžete darovať len jej časť, teda spoluvlastnícky podiel podľa vzájomnej dohody, napr. 1/2-icu.

Je možné ukončenie pracovného pomeru počas PN?

Dobrý deň,chcem vás poprosiť o pomoc pri riešení môjho problému. Pracujem v špeciálnej škole ako…

Moze podnajomnicka len tak odstupit od zmluvy?

Dobry den! Moze podnajomnicka odstupit od zmluvy uz na druhy den, ked zisti, ze sme romovia???

Maria, 7. 9. 2017, 2143x zobrazenie

Predbežné opatrenie-týranie blízkej osoby

Dobrý deň chcela by som Vás požiadať o radu v prípade podania návrhu o predbežné opatrenie ( zákaz…

konkurenčná doložka

Je zákonné aby zamestnávatľ nútil svojho zamestnanca podpisat konkurenčnú doložku po roku trvania…

Lucia, 27. 9. 2017, 2300x zobrazenie

Darovanie nevysporiadaného majetku

Dobrý deň, ako postupovať v prípade, kedy po rozvode nedošlo k majetkovému vysporiadaniu manželov …

Eva, 23. 6. 2017, 2322x zobrazenie

Napadnutie dražby a znaleckého posudku

Aká je lehota na na podanie námietky na pozastavenie dražby a znaleckého posudku?