platobný rozkaz

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
platobný rozkaz

1,12,2017 súd vydal uznesenie /do 15 dní predložiť relevantné listiny/, ale už 5,12,2017 bol vydaný platobný rozkaz. Je to v poriadku?

Jirina, 9. 12. 2017, 1125x zobrazenie

Nebankovka

Dobry den,prosim o radu.Svokor daroval dom svojej priatelke,len z dovodu lebo mal dlhy,aby…

Ak udelím niekomu súhlas na trvalý pobyt v mojej nehnuteľnosti, má dotčný k nehnuteľnosti nejaké práva?

Dobrý deň, chcem sa spýtať, či vyplývajú nejaké práva k mojej nehnuteľnosti, keď bývam so svojím…

Spor o nehnuteľnosť

Dobrý deň, chcem sa informovať, ako vyriešiť situáciu, keď nehnuteľnosť vlastnia 2 blizke osoby a…

Trvalý pobyt

Dobrý deň,po rozvode sme prišli o všetko,som samoživiteľka a byvam so synom v podnájme.Musim…

Jana, 7. 5. 2018, 2118x zobrazenie

Stavebné úpravy v byte - potrebujem súhlas susedov?

Potrebujem súhlas susedov na prestavbu dvoch bytov v paneláku? Mám záujem na spojení dvoch bytov…

Škodová udalosť - ako mám postupovať, keď som bola účastníčkou dopravnej nehody?

Dobrý deň! Chcem sa opýtať, ako mám postupovať, keď som bola účastníčka dopravnej nehody. Z…