platobný rozkaz

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
platobný rozkaz

1,12,2017 súd vydal uznesenie /do 15 dní predložiť relevantné listiny/, ale už 5,12,2017 bol vydaný platobný rozkaz. Je to v poriadku?

Jirina, 9. 12. 2017, 1080x zobrazenie

vymáhanie vecí od bývalej partnerky

Je možné vymáhať od bývalej partnerky majetok, ktorý som zaplatil na zariadenie bytu, finančnú…

Alexander, 22. 5. 2017, 2321x zobrazenie

Výpoveď z PP

Dobrý deň, chcela by som požiadať o radu týkajúcu sa pracovného práva. Dňa xxx.2015 som dostala…

neplatenie výživného v plnej výške a včas

Dobrý deň, môj dotaz sa týka prečinu zan. pov. výživy podľa § 207 TZ, ktorého sa dopustí ten, kto…

Aké mám práva ak chcem predať dom po rodičoch?

Dobrý deň.Som vlastníčka domu po rodičoch 10/12. Jednu 12 má sestra s jej súhlasom chce predať dom,…

Trvalý pobyt

Dobrý deň,po rozvode sme prišli o všetko,som samoživiteľka a byvam so synom v podnájme.Musim…

Jana, 7. 5. 2018, 2032x zobrazenie

Sexuálne obťažovanie online?

Porušuje FO zákon, ak vypisuje nevyžiadané online správy, či emaily sexuálneho podtónu (rozličné…

Známa, 16. 5. 2017, 2315x zobrazenie