Platnosť zmluvy

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Platnosť zmluvy

Dobrý deň, u zamestnávateľa pracujem už siedmy rok, dostala som preradenie na inú pozíciu ale v tejto zmluve je veľa chýb napr.kedy bola uzatvorená pracovná zmluva alebo žiadna pracovná pozícia. Je táto zmluva platná?Ďakujem

Katarína, 5. 2. 2019, 940x zobrazenie

Ďalšie otázky, z kategórie Pracovní právo

Je možné žiadať o zmenu miestnej príslušnosti súdneho pojednávania?

Dobrý deň, podala som návrh na určenie otcovstva a úpravu rodičovských práv a povinností k…

Výpoveď

Môžem sa spýtať, potrebovala by som podať okamžitú výpoveď zamestnávateľovi, ktorý je vo väzbe.…

Laura, 27. 1. 2017, 2588x zobrazenie

Vysporiadanie

Dobrý deň, touto cestou by som Vás chcela poprosiť o právnu radu. Mám dvoch bratou ktorí žijú s…

Rada

Dobrý deň. Som invalidný dôchodca, rozviedol som sa a chcel by som vysporiadať majetok.  S ex…

Trvá povinnosť otca platiť výživné ak si dieťa nájde brigádu?

Dobrý deň, dcéra má 22 rokov, študuje na univerzite v zahraničí. Našla si brigádu. Moja otázka…

Ťažký pracovný úraz v Nemecku

Dobrý den ,Pracoval som v Nemeckej Firme ako montér a utrpel som ťažký prac.uraz,polytraumu kde…

Dušan, 22. 3. 2017, 3238x zobrazenie