Paragraf v práci

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Paragraf v práci

Dobrý deň v práci som do apríla vyčerpala 3x paragraf na návštevu lekára. V máji končim PP, preto sa chcem opýtať či mám ešte nárok aspoň na jeden deň. Ďakujem

Ivana, 26. 4. 2023, 139x zobrazenie

Ďalšie otázky, z kategórie Pracovní právo

Čo s autom na ktoré je exekúcia a majiteľ je nebohý?

Dobrý deň, chcem sa spýtať čo sa dá robiť s autom na ktoré je exekúcia a majiteľ je nebohý a končí…

Delenie majetku po prípadnom rozvode

Dobrý deň. Máme problém v manželstve ktoré trva 21 rokov. Máme tri deti už dospelé. S manželkou už…

Vyrovnanie po rozvode

V decembri budú 3roky od rozvodu.Bývalému manželovi ostalo 20 000€ a všetok hnuteľný majetok…

Výživné - kedy zaniká povinnosť platiť?

Dobry den. Moja dcera tento rok maturovala a do 31.8. bola vedena ako student. Od 1.9. ma pracovny…

Výživné

Dobrý den, problém spočíva v nie načas platenom výživnom na dcéru. Súd stanovil vyzivne na 200 eur…

Doplatok výživného

Prosím Vás,ex manžel mi má doplatit na deti výživné čo neplatil pol roka. Je zivnosntik,ale…