Paragraf v práci

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Paragraf v práci

Dobrý deň v práci som do apríla vyčerpala 3x paragraf na návštevu lekára. V máji končim PP, preto sa chcem opýtať či mám ešte nárok aspoň na jeden deň. Ďakujem

Ivana, 26. 4. 2023, 187x zobrazenie

Ďalšie otázky, z kategórie Pracovní právo

Alimenty

Nemám nárok na náhradné výživné, pretože mám dieťa s iným. Ako postupovať, aby exmanžel začal…

Zaplatenie dlžnej sumy za zanedbanie povinnej výživy

Dostal som z prokuratúry návrh na žalobu na okresný súd a chcem sa opýtať, že ešte pred vynesením…

Vycestovanie ex manželky s deťmi do zahraničia na dlhšiu dobu

Má právo ex manželka vycestovať s neplnoletým deťmi na dlhšiu dobu do zahraničia ak má dané súdom,…

Čo s autom na ktoré je exekúcia a majiteľ je nebohý?

Dobrý deň, chcem sa spýtať čo sa dá robiť s autom na ktoré je exekúcia a majiteľ je nebohý a končí…

Moze si priatel exmanzelky adoptovat moje deti?

Dobry den Som rozvedeny 8rokov s exmanzelkou, podla mna mame dobry vztah, kazdy z nas zije v…

Úprava styku s dieťaťom

Dobrý deň, chcem sa len spýtať, či ak teraz podám žiadosť o rozvod s manželkou, s ktorou nežijem v…