Osobný bankrot

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Osobný bankrot

Chcem sa spýtať. Mám dom s hypotéku a chcem ísť do osobného bankrotu.Otázka či mi vezmú tento dom. Pokiaľ hypotéku splácam pravidelne.

Helena, 7. 10. 2017, 1111x zobrazenie

Ďalšie otázky, z kategórie Nemovitosti

Najomne

Som najomca bytu,v kt. zijem s 3 detmi a manzelom.Vlastnik bytu je obec.Chcem ukoncit najomnu…

Zuzana, 19. 5. 2017, 2261x zobrazenie

Prepis domu

Dobrý deň môj priateľ si zobral pred dvoma rokmi doma na hypotéku . Hypotéka mu zostava platiť ešte…

Kornelia, 18. 10. 2017, 2065x zobrazenie

Vlastníctvo Osobne motorové vozidlo

Kúpili sme si s priateľom auto, je na jeho meno pretože ja nemôžem mat na meno zatiaľ nič, z dôvodu…

Marketa, 18. 5. 2017, 2092x zobrazenie

Predaj prenajímaného bytu

Dobrý deň, bývam spolu s ďalšími osobami v prenajatom byte so zmluvou na dobu určitú do konca júna.…

Katarína, 16. 3. 2017, 2486x zobrazenie

Predaj bytu

Dobrý deň, Predávam byt a kupujúcemu chyba 10% kúpnej sumy. Na zmluve je uvedené že celú čiastku…

Monika, 27. 1. 2017, 2469x zobrazenie

Darovacia zmluva

Dobrý deň, na základe darovacej zmluvy, ktorá bude zahŕňať aj vecné bremeno doživotného užívania…

Patricia, 9. 5. 2017, 2571x zobrazenie