Osobný bankrot

Právna poradňa online

Požiadajte priamo služby u advokáta/advokátky Luptáková Lucia JUDr.

Online konzultácia s advokátom
Telefonická konzultácia
Právne zastúpenie
Osobný bankrot

Rád by som sa spýtal ohľadom osobného bankrotu, čo sa týka poplatku 500e. Nemám našetrené peniaze, účet mám zablokovaný exekútormi, rodinný dom predaný v dražbe. Ale 1.maja 2017 nastupujem do práce a chcem sa spýtať, že ak budem už zamestnaný, či mi štát pomože stymi 500eurami alebo len naozaj sociálnym prípadom.

Robert, 21. 4. 2017, 2694x zobrazenie

Luptáková Lucia JUDr., Kremnica

Dobrý deň. Na to, aby ste podali návrh je potrebné najprv navštíviť Centrum právnej pomoci. Pobočky má v každom väčšom meste. Pokiaľ nemáte finančné prostriedky na zapaltenie poplatku vo výške 500 EUR Centrum právnej pomoci Vám požičia finančné prostriedky na úhradu tohto poplatku, pričom mu tento poplatok bude následne splácať v mesačných splátkach na akých sa dohodnete.

Ďalšie otázky, na ktoré advokát odpovedal

Prieťahy v konaní a podnet na prešetrenie veci

Dobrý deň, spis ohľadom trestného konania mal byť zaslaný psychiatrovi na posúdenie...spis sa,…

Výživnè - ako dosiahnuť aby ho ex posielal na čas

Dobrý deň, mám otázku ohľadom výživného, mám určené výživné 200€ dieťa, má 3roky a nikdy ho nemám k…

exekucia na vyzivne

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať či mám šancu uspieť u exekútora v prípade že mi ex dlží 40 eur…

Lenka, 5. 3. 2017, 2536x zobrazenie

Nahromadili sa mi dlhy, ako sa ich zbavím?

Dobrý deň, prosím Vás o radu ohľadom mojich dlhov. Nahromadili sa mi dlhy od roku 2010 za…

Martin, 19. 4. 2017, 2552x zobrazenie

Platobný rozkaz

Môže sa zaloba alebo platobný rozkaz stiahnuť ak veriteľ a dlžník sa dohodnú na splátkach aj keď…

Parkovanie mimo cesty v zóne vyznačenej značkou IP27a

Chcem sa spýtať, či sa vzťahuje zákon o premávke na pozemných komunikáciách aj na miesto mimo cesty…

Tomáš, 29. 11. 2017, 2812x zobrazenie

Ďalšie otázky, z kategórie Exekuce, Insolvence

Vymáhanie dlhov od manželky

Dobrý deň. Chcela by som sa opýtať, či dlhy(exekúcie) môjho priateľa prejdú po sobáši na mňa,…

Mariana, 13. 11. 2017, 2608x zobrazenie

Exekúcia

Dobrý večer mam taký problém ze som bol dohodnutý na splátke po 60e mesačne ale teraz uz chcu…

Tomas, 28. 7. 2017, 2636x zobrazenie

exekucia na vyzivne

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať či mám šancu uspieť u exekútora v prípade že mi ex dlží 40 eur…

Lenka, 5. 3. 2017, 2536x zobrazenie

dlh pred manželstvom

dobry den mam dlh a exekuciu chceme sa s priatelom zosobasiť bude sa to vstahovať aj nanho je…

Anna, 20. 10. 2018, 2162x zobrazenie

Informácia

Dobrý večer. Volám sa Boris Hupka a manželka Anna Hupková. Chcel by som sa opýtať,čo máme robiť keď…

Boris, 3. 3. 2017, 2463x zobrazenie

Budem oslobodená od súdneho poplatku?

Mám exekučný titul, ktorý mi priznáva náhradu škody, ktorá mi vznikla ublížením na zdraví. Chcem…

Eva, 27. 2. 2017, 2251x zobrazenie