Osobný bankrot

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Osobný bankrot

Mám osobný bankrot mám aj rozhodnutie zo súdu a založil som si účet a bude mi tam chodiť invalidný dôchodok môže mi exekútor účet zablokovať? či môžem banke pre istotu poslať to rozhodnutie zo súdu o osobnom bankrote.vopred ďakujem bojím sa že exekútor mi zablokuje účet ako mi dôjde dôchodok .

Michal Moncman, 3. 8. 2019, 827x zobrazenie

Dedičstvo - má priateľ zomrelej nárok na dedičstvo?

Dobrý deň. Dňa 31.1. 2016 mi zomrela sestra. Ostalo po nej dedičstvo ktoré zdedil jej syn. Nakoľko…

Darovacia zmluva - rodičia mi darujú byt, musí byť v zmluve uvedená aj manželka?

Dobrý deň, chcem sa opýtať na darovaciu zmluvu. Rodičia mi chcú formou darovacej zmluvy dať peniaze…

Dedičstvo - ako sa zbaviť dlhov?

Dobrý deň. Mama zomrela pred 2 rokmi, vtedy som sa vzdal dedičstva v prospech otca. Mám ešte sestru…

Nájomná zmluva

Dobrý deň, prenajal som byt a nájomca mi po dvoch týždňoch podal písomnou a elektronickou formou…

dopisanie spoluvlastnika nehnutelnosti do katastra

Dobrý deň, manžel v lete 2010 kúpil 3-izbový byt. Svadbu sme mali v máji 2013 a v lete 2015 sme…

Denisa, 2. 2. 2017, 2496x zobrazenie

Predaj nehnuteľnosti za 1 euro bez odhadu?

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať, či je možné predať nehnuteľnosť manželovi za 1euro. Keď som…