Osobný bankrot

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Osobný bankrot

Mám osobný bankrot mám aj rozhodnutie zo súdu a založil som si účet a bude mi tam chodiť invalidný dôchodok môže mi exekútor účet zablokovať? či môžem banke pre istotu poslať to rozhodnutie zo súdu o osobnom bankrote.vopred ďakujem bojím sa že exekútor mi zablokuje účet ako mi dôjde dôchodok .

Michal Moncman, 3. 8. 2019, 894x zobrazenie

Dedičstvo- kto dedí po kom?

Dobrý deň, potrebovala by som poradit v dedičskej záležitosti. Po smrti otca sme dedili traja…

Zodpovedám za nezaplatené faktúry odberateľov firmy pre ktorú som pracovala?

Dobrý deň, pracovala som pre spoločnosť ako manažer obchodu, odberateľ do dnešného dňa nezaplatil…

Ako treba štylizovať žiadosť o zmenu súdneho pojednávania?

Dobrý deň, rada by som sa informovala ako treba štylizovať žiadosť o zmenu miesta súdneho…

Skončenie pp v skúšobnej dobe pre tehotenstvo?

Od 1.6.16 mám PP na dobu určitú so skúš. dobou 3meciace. Ale otehotnela som a som na rizikovom,…

Ako postupovať keď mi zamestnávateľ nevyplatil mzdu?

Firma, v ktorej manžel pracoval mu nevyplatila mzdu za minulý mesiac vo výške 1500€. Chceli by sme …

Ako postupovať pri nesúhlase zamestnávateľa pri rozviazaní pracovného pomeru dohodou?

Dobrý deň. Chcela som sa spýtať ako mám postupovať, keď som si našla nové lepšie platené…