osobny bankrot

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
osobny bankrot

dakujem za odpoved, ide o to ,ze dokazem platit iba hypoteku ! ostatne veci nedokazem, mam toho vela , prijem je 400€ . z toho mam 300€ hypoteku ,zvysne veci nedokazem platit ! a mam exekucie ,bojim sa ze pridem o byt , je to jedine co mam ! preto uvazujem nad osobnym bankrotom ,neviem ako dalej .

Darina, 31. 7. 2019, 662x zobrazenie

vyzva

Dobry den chcem sa opytat mala som havariu kde som bola ako vinnik.Moja poistovna vsetko zaplatila…

Jana, 21. 2. 2019, 1431x zobrazenie

Nebankovka

Dobry den,prosim o radu.Svokor daroval dom svojej priatelke,len z dovodu lebo mal dlhy,aby…

Strata občianskeho preukazu

Dobrý deň, pred pár rokmi som stratil občiansky preukaz a nenahlásil som to asi 3 mesiace. V tom…

Ako postupovať keď mi zamestnávateľ nevyplatil mzdu?

Firma, v ktorej manžel pracoval mu nevyplatila mzdu za minulý mesiac vo výške 1500€. Chceli by sme …

Vecné bremeno

Dobrý deň, mám na svojom pozemku vecné bremeno, spočívajúce v povinnosti strpieť prechod peši a…

Kúpno predajná zmluva vs. darovacia a kedy vzniká daňová povinnosť?

Dobrý deň, Otec chce prepísať na mňa záhradu. Sme traja súrodenci a máme zlé vzťahy medzi sebou,…