vyzva

Právna poradňa online

Požiadajte priamo služby u advokáta/advokátky

Online konzultácia s advokátom
Telefonická konzultácia
Právne zastúpenie
vyzva

Dobry den chcem sa opytat mala som havariu kde som bola ako vinnik.Moja poistovna vsetko zaplatila ale dnes mi prisiel papier o vyzve na nahradu skody od poskodeneho.Ziada dost velku sumu a ja neviem ci to moze ked mal z poistovne vsetko vyplatene.

Jana, 21. 2. 2019, 1421x zobrazenie

JUDr Murina Michal, Nižná

Dobrý deň Treba sa obrátiť na advokáta, či daný nárok poškodeného je vôbec oprávnený a či už nebol uhradený. mohlo sa stať, že dlh už je premlčaný. s úctou JUDr. Michal Murina email: michal.murina@akmurina.sk

Ďalšie otázky, na ktoré advokát odpovedal

Skončenie pracovného pomeru vypoveďou

Dobrý deň dostal som vypoveď za porušenie pracovnej disciplíny, pretože som pracoval na dohodu u…

Faktúra

Dobrý deň môže firma strhnúť zmluvnú pokutu z faktúry ktorá bola vystavená od SZČO na služby.

Joko, 17. 8. 2017, 2186x zobrazenie

Dedenie bytu

Dobrý deň, z prvého manželstva mám dve deti. Bývalú manželku som vyplatil z bytu. S terajšou…

Jaroslav, 30. 8. 2017, 2714x zobrazenie

Zmluva o pôžičke

Dobrý deň, ja a môj priateľ sme mojej mame požičali peniaze o čom sme si aj spísali zmluvu.…

Tatiana, 18. 5. 2018, 2012x zobrazenie

Môže zamestnávateľ siahnuť na plat v roku 2019, keď urobil chybu v roku 2017, tým ze nesprávne

Môže zamestnávateľ len tak v roku, 2019 siahnuť na plat zamestnanca, keď urobil chybu ešte v roku…

Anna, 9. 12. 2019, 1204x zobrazenie

Ochrana osobných údajov

Dobrý deň. Mojim nedopatrením sa dostali moje osobné údaje ku ľuďom ktorý sa venujú nelegálnej…

Nikolas, 20. 1. 2020, 1375x zobrazenie

Skončenie pp v skúšobnej dobe pre tehotenstvo?

Od 1.6.16 mám PP na dobu určitú so skúš. dobou 3meciace. Ale otehotnela som a som na rizikovom,…

Prevod vlastníckeho práva

Dobrý deň, s rodičmi sme dohodnutí, že byt, ktorí vlastnia, prepíšu na mňa. Ak by sme byt chceli…

Uvedenie v omyl RK pri kúpe nehnuteľnosti?

Dobry den, Kupila som byt cez realitnu kancelariu a teraz prichadzam na to, ze som asi bola…

Predaj majetku spoluvlastníkom alebo vyplatenie podielu

Dobrý den, mám velký dotaz. Jsem občan Slovenské republiky , ale jsem ženatý v České republice a…

"vrátenie peňazí"

Dobrý deň mám takú otázku.Mal som priateľku vydatú podotýkam boli sme spolu 6rokov no a za tých…

Milan, 7. 3. 2017, 2403x zobrazenie

Aké práva na dom mám ak je na LV iba manželka?

Chcem sa opýtať, ako to je so spoluvlastníctvom na RD. Manželka zdedila starší rodinný dom, už…