Odmeňovanie podľa zákona 553/2003 a pedagogickí zamestnanci

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Odmeňovanie podľa zákona 553/2003 a pedagogickí zamestnanci

Dobrý deň, prosím radu v prípade zaradenia vysokoškolských učiteľov do platových tried. Sú vysokoškolskí učitelia považovaní pre účely tohto zákona za pedagogických zamestnancov? Je v súlade s §5 ods. 2 a 11, ak vedúci katedry má nižšiu platovú triedu ako jeho podriadený? Za odpoveď vopred ďakujem.

Edita, 27. 2. 2017, 1103x zobrazenie

Ďalšie otázky, z kategórie Pracovní právo

Rozbijanie manzelstva - ako sa branit

Dobry den, chcem sa opytat na nasledovny problem: moj svokor mi rozbija manzelstvo a rodinu.…

Som študentka VŠ -sú mi rodičia poviní platiť internát?

Dobrý deň, som študentkou prvého ročníka na UVLF v Košiciach. Odišla som na internát, lebo to bolo…

Vysporiadanie BSM po uplynutí 3 rokov od rozvodu

Dobrý deň prajem, touto formou Vás chcem požiadať o radu. Je nejako možné vysporiadať BSM aj po 3…

navrat do prace po rodičovskej dovolenke

Dobrý deň,som zamestnaná na dobu neurčitú,počas ktorej som už druhý krát za sebou najprv na…

Tímea, 18. 10. 2017, 2337x zobrazenie

Výživné - dokedy mám platiť výživné na plnoleté dieťa

Od minulého roka platím na dcéru výživné 170 eur určené súdom, má 20 rokov, musím ďalej na ńu…

Zapísať partnera ako spoluvlastníka bytu ktorý som si sama kúpila na úver?

Dobrý večer. Pred dvoma rokmi som si vzala úver a kúpila som si byt. Teraz sa idem vydávať a…