Odmeňovanie podľa zákona 553/2003 a pedagogickí zamestnanci

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Odmeňovanie podľa zákona 553/2003 a pedagogickí zamestnanci

Dobrý deň, prosím radu v prípade zaradenia vysokoškolských učiteľov do platových tried. Sú vysokoškolskí učitelia považovaní pre účely tohto zákona za pedagogických zamestnancov? Je v súlade s §5 ods. 2 a 11, ak vedúci katedry má nižšiu platovú triedu ako jeho podriadený? Za odpoveď vopred ďakujem.

Edita, 27. 2. 2017, 1049x zobrazenie

Ďalšie otázky, z kategórie Pracovní právo

Platenie výživného plnoletej dcére

Dobrý večer. Moja dcéra má 20 rokov a posledný rok strednej školy (externe) býva s priateľom v…

Rozvod - musím sa zúčastniť rozvodu osobne?

Dobrý deň, obraciam sa na Vás s prosbou. Manžel podal návrh na rozvod manželstva - žije dlhodobo v…

Výpoveď v práci ktorú nechce zamestnávateľ akceptovať?

Dobrý deň, dcéra dala v práci výpoved v práci ku 1.7..2016., ale firma jej nechce výpoved…

Lucia, 20. 6. 2017, 2369x zobrazenie

Moze zamestnavatel toto robit

Poprosim o radu. Moze zamestnsvatel dať 13 plat vsetkym zamestnancom v plnej výške a dvom nedať a…

Maria, 6. 12. 2018, 1861x zobrazenie

BSM a finančné vyrovnanie pri rozvode - čo môžem čakať?

Manželka vlastnila byt už pred manželstvom, po 4 rokoch manželstva byt predala a kúpili sme dom už…

Potrebujem k návrhom na zverenie detí do osobnej starostlivosti a zvýšenie výživného právnika?

Dobrý deň. Chcem podať na súd návrh na zverenie detí do osobnej starostlivosti a návrh na vyzivne,…