Nehnutelnost po rozvode

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Nehnutelnost po rozvode

Rodicia sa rozviedli ,teraz to bolo 3 roky . Ako sa riesi majetok po takej dobe ,ak by sme to dali na sud . Mama je ztp .Otec od nas odisiel a ma uvery .Vlastnici su obidvaja rodicia .Mama otca nema ako vyplatit.Prihliada sud nato kto obyva dom . Bude musiet mamina platit otcove dlhy?

Antónia, 15. 2. 2021, 375x zobrazenie

Ďalšie otázky, z kategórie Nemovitosti

ako postupovať pri zle zapísanom pozemku v katastri nehnuteľností?

Dobrý deň chcela by som sa opýtať ako postupovať pri zle zapísanom pozemku v katastri nehnuteľností…

Petra, 21. 4. 2017, 2587x zobrazenie

Patrí garáž ktorú sme kúpili do BSM?

Dobrý deň, manželia sme od roku 1974, pred rokom 1989 sme kupili garáž, bez pozemku, nakoľko tam…

Maria, 2. 5. 2017, 2515x zobrazenie

Zalozne pravo na dieta (zastupca)

Dobry den, chcem chcem zobrat hypoteku na rodicovsky dom ale vlastnik je neplnolety so svojou…

Jan, 28. 5. 2017, 2268x zobrazenie

Prepis domu

Dobrý večer. Chcem sa informovať ohľadom prepisu domu. Žijem s mamou, ktorá má 80 rokov a dvoma…

Antónia, 28. 4. 2017, 2792x zobrazenie

Predaj bytu

Dobrý deň, Predávam byt a kupujúcemu chyba 10% kúpnej sumy. Na zmluve je uvedené že celú čiastku…

Monika, 27. 1. 2017, 2460x zobrazenie

Vada bytu - kúpa nehnuteľnosti

Pred kúpou bytu som sa pýtala na hlučnosť  susedov a ich správanie. Malo byt bezproblémové, čo…

Veronika, 13. 11. 2017, 2264x zobrazenie