narok na odstupne

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
narok na odstupne

Dobry da sa napadnut zmluva po vzajomnej dohode ked by som si chcel uplatnit narok na odstupne?nam odrobene 3.5roka a zmluva je pravoplatna od 1. Oktobra v zmluve bol aj zahrnuty zakon v ktorom nemam narok dakujem za odpoved

Ďalšie otázky, z kategórie Pracovní právo

Dokedy má rodič vyživovaciu povinnosť?

Dobrý deň, chcela by som sa ešte opýtať, či má moj otec voči mne nejakú vyživovaciu povinnosť ešte.…

Nesúhlasím so striedavou starostlivosťou - može ju napriek tomu schváliť súd?

Dobrý deň, s predchádzajúcou partnerkou mám 7 ročnú dcéru a beriem si ju dva víkendy po sebe a…

Vysporiadanie BSM po uplynutí 3 rokov od rozvodu

Dobrý deň prajem, touto formou Vás chcem požiadať o radu. Je nejako možné vysporiadať BSM aj po 3…

Výpoveď

Dobrý deň. Chcem sa opýtať, že keď mi šéfka poštou doporučene pošle výpoveď a keď si ja to…

Simona, 23. 10. 2018, 2019x zobrazenie

Dovolenka s druhým rodičom

Dobrý deň prajem. Prosím o pomoc a radu ako máme postupovať, ak otec svoju 6 ročnú dcéru chce vziať…

Výživné - mám nárok od bývalého partnera žiadať výživné zpätne?

Dobrí deň, obraciam sa na Vás o radu, chcem sa spýtať mám nárok žiadať od bývalého partnera spätne…