Narok na odstupne

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Narok na odstupne

V prac. zmluve mam uvedene zastup pocas matersk. dovol. Nahle mi zmenili zmluvu do konca r.2016,ale pani sa este nevratila z materskej. Jej meno a zastup figuruje na vsetkych dodatkoch a zmluve. Mam narok na odstupne, ked sa na miesto nevratila a tym padom som mala dalej pracovat? Dakujem

Katarína, 9. 6. 2017, 1063x zobrazenie

Ďalšie otázky, z kategórie Pracovní právo

Podaný návrh na úpravu práv a povinností rodičov k mal. deťom s ktorým nesúhlasim

Dobry den, dnes som nahodou zistila ze moj este manzel podal pred vyse mesiacom na sud navrh na …

Rozbijanie manzelstva - ako sa branit

Dobry den, chcem sa opytat na nasledovny problem: moj svokor mi rozbija manzelstvo a rodinu.…

Družka a starostlivosť o dieťa

Dobrý večer. Mal by som otázku ohľadom družky. Pracujem v zahraniči a už vyše mesiaca a pol nič…

Skončenie pracovného pomeru vypoveďou

Dobrý deň dostal som vypoveď za porušenie pracovnej disciplíny, pretože som pracoval na dohodu u…

Aké sú podmienky na to, aby som mohla niekomu prenechať byt formou darovacej zmluvy?

Dobrý večer, chcela by som sa opýtať, aké sú podmienky na to, aby som mohla niekomu prenechať byt…

Čo s autom na ktoré je exekúcia a majiteľ je nebohý?

Dobrý deň, chcem sa spýtať čo sa dá robiť s autom na ktoré je exekúcia a majiteľ je nebohý a končí…