Nárok na odstupné

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Nárok na odstupné

U zamestnávateľa pracujem 5.5 roka. Posledný rok som práce neschopná z dôvodu onkologického ochorenia. Podporná doba mi skončila ale stále som na neplatenej PN. Uznali ma invalidnou na 75%. Zamestnávateľ so mnou nekomunikuje, neodpisuje na maily. Neviem ako ďalej konať. Posudkový lekár mi odporúčal, že keď mi príde rozhodnutie, aby som PN ukončila. Nie som schopná svoju prácu vykonávať ako pred chorobou. Zaujíma ma, keď podám výpoveď z dôvodu invalidity mám nárok na odstupné?

Ďalšie otázky, z kategórie Pracovní právo

Výpoveď v práci ktorú nechce zamestnávateľ akceptovať?

Dobrý deň, dcéra dala v práci výpoved v práci ku 1.7..2016., ale firma jej nechce výpoved…

Lucia, 20. 6. 2017, 2365x zobrazenie

Ako prebieha rozvod?

Dobrý deň.Môj manžel si našiel priateľku. Podal žiadosť o rozvod ale dôvod udal, že ho fyzicky…

Rozvádzam sa, potrebujem k vycestovaniu s dieťaťom do zahraničia manželov súhlas?

S manželom sa budeme rozvádzať čoskoro a moja otázka znie = keď mi zveria dcéru do výhradnej…

Zrušenie vyživovacej povinnosti

Dobrý deň, chcela by som odpoveď na pár otázok týkajúcich sa platenia výživného. Mladší syn v júni…

Nesúhlasím so striedavou starostlivosťou - može ju napriek tomu schváliť súd?

Dobrý deň, s predchádzajúcou partnerkou mám 7 ročnú dcéru a beriem si ju dva víkendy po sebe a…

Može ma v dedičskom konaní zastupovať advokát aby som sa vyhol sporom so súrodencami?

Dobry deň, mozete mi prosim odpovedať na otázku, či sa možem dať zastupovať advokátom na dedičskom…