Nárok na odstupné

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Nárok na odstupné

U zamestnávateľa pracujem 5.5 roka. Posledný rok som práce neschopná z dôvodu onkologického ochorenia. Podporná doba mi skončila ale stále som na neplatenej PN. Uznali ma invalidnou na 75%. Zamestnávateľ so mnou nekomunikuje, neodpisuje na maily. Neviem ako ďalej konať. Posudkový lekár mi odporúčal, že keď mi príde rozhodnutie, aby som PN ukončila. Nie som schopná svoju prácu vykonávať ako pred chorobou. Zaujíma ma, keď podám výpoveď z dôvodu invalidity mám nárok na odstupné?

Ďalšie otázky, z kategórie Pracovní právo

Aké sú podmienky na to, aby som mohla niekomu prenechať byt formou darovacej zmluvy?

Dobrý večer, chcela by som sa opýtať, aké sú podmienky na to, aby som mohla niekomu prenechať byt…

Ťažký pracovný úraz v Nemecku

Dobrý den ,Pracoval som v Nemeckej Firme ako montér a utrpel som ťažký prac.uraz,polytraumu kde…

Dušan, 22. 3. 2017, 3238x zobrazenie

Predvolanie na súd mojho syna (odporca) proti otcovy kde žiadal o zníženie vyživného

Chcem sa opýtať - moj syn je plnoletý, dostal návrh o zníženie výživného od otca, nesúhlasil tak…

Ak bola dohoda pred rozvodom o zverení dieťaťa do osobnej starostlivosti, výživné a kontakt s otcom, bude sa to prejednávať ?

Dobrý deň, s manželom sa ideme rozvádzať. Pred rozvodom sme spísalali dohodu o stretávaní sa so…

Dokedy má rodič vyživovaciu povinnosť?

Dobrý deň, chcela by som sa ešte opýtať, či má moj otec voči mne nejakú vyživovaciu povinnosť ešte.…

Zvýšenie výživného na plnoleté dieťa

Dobrý deň. Dcéra má 21 rokov, trvalý pobyt na SK, chodí na VŠ v Nitre a jej otec má nasúdené platiť…