najomna zmluva

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
najomna zmluva

predavam byt spoločnosti na oddlženie,nechcu dať do tarchy doživotne uživanie,že ešte na to nemam vek. Tak mi ponukli zapis najomnej zmluvy(do r.2050), ako tarchu do katastra,ochrani ma to aj pri zmene vlasnika?

Tibor, 23. 2. 2018, 968x zobrazenie

Finančné vysporiadanie

Dobrý deň, je možné domáhať sa z mojej strany finančných prostriedkov, ktoré som vynaložila na…

Kúpa pozemku

Rodičia 50 rokov používajú pozemok vzadu za domom na konci zahrady,oploteny, teraz došlo k…

Katarína, 14. 9. 2017, 2380x zobrazenie

Kúpa nehnuteľnosti mimo realitnú kanceláriu a nárok na províziu RK

Dobrý deň, chcela by som sa poradiť ohľadne situácie, ktorá vznikla. Kúpili sme si s priateľom…

štátna inštitúcia

Pozdravujem, chcem sa opýtať, či je nejaký zákon, ktorý stanovuje štátnym inštitúciám ako napr.…

Jaroslav, 8. 3. 2017, 2556x zobrazenie

Nájomná zmluva - omeškanie s platbou nájomného a zadržanie osobných vecí - aké mám práva?

Dobrý deň, prosím vás o radu aké mám práva, ak som sa dostala do omeškania s platbou nájomného v…

Vysťahovanie z bytu

Bývam v podnájme 5 mesiacov a menil som zamestnanie a nemohol som v ten istý deň zaplatiť nájomné a…