najomna zmluva

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
najomna zmluva

predavam byt spoločnosti na oddlženie,nechcu dať do tarchy doživotne uživanie,že ešte na to nemam vek. Tak mi ponukli zapis najomnej zmluvy(do r.2050), ako tarchu do katastra,ochrani ma to aj pri zmene vlasnika?

Tibor, 23. 2. 2018, 916x zobrazenie

Ako treba štylizovať žiadosť o zmenu súdneho pojednávania?

Dobrý deň, rada by som sa informovala ako treba štylizovať žiadosť o zmenu miesta súdneho…

Može byť byt ktorý je v OV a je na ňom hypo daný do dražby koli dlhu byt. družstvu?

Dobrý deň. Mám byt v osobnom vlastníctve. Na bytovom družstve mi ale vznikol dlh čiastočne mojou…

Kúpa pozemku

Rodičia 50 rokov používajú pozemok vzadu za domom na konci zahrady,oploteny, teraz došlo k…

Katarína, 14. 9. 2017, 2260x zobrazenie

Finančné vysporiadanie

Dobrý deň, je možné domáhať sa z mojej strany finančných prostriedkov, ktoré som vynaložila na…

Najdena zavet

Dobry den, mala by som otazku ohladom dedicstva. V roku 2000 zomrela matka a zanechala zavet o…

Súdne poplatky pri odstúpení výkonu súdneho rozhodnutia exekútorovi

Dobrý deň, na základe súdneho rozhodnutia mal predávajúci (firma) vyplatiť kúpnu cenu vráteného…