MZDA

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
MZDA

Dobrý deň.. Ked zarobím príklad 1050€/mes. a(majitel) mi nepošle celú výplatu ale iba 500€ a ze zvysok posle zas o tyzden dva.. a ja s tým nesuhlasím pretoze ju chcem dostat NARAZ. Moja otazka znie ci mu môžem tie peniaze vratit a dozadovat sa celej vyplaty naraz popripade ako postupovat dakujem.

Juraj, 28. 5. 2022, 285x zobrazenie

Ďalšie otázky, z kategórie Pracovní právo

Doplatok výživného

Prosím Vás,ex manžel mi má doplatit na deti výživné čo neplatil pol roka. Je zivnosntik,ale…

Nesúhlas so zápisnicou - ako možem namietať obsah zápisnice?

Na pojednávaní sudca diktoval do diktafonu čo som hovorila pri vypočúvaní a v zápisnici bolo…

Ak bola dohoda pred rozvodom o zverení dieťaťa do osobnej starostlivosti, výživné a kontakt s otcom, bude sa to prejednávať ?

Dobrý deň, s manželom sa ideme rozvádzať. Pred rozvodom sme spísalali dohodu o stretávaní sa so…

navrat do prace po rodičovskej dovolenke

Dobrý deň,som zamestnaná na dobu neurčitú,počas ktorej som už druhý krát za sebou najprv na…

Tímea, 18. 10. 2017, 2337x zobrazenie

Môže zamestnávateľ siahnuť na plat v roku 2019, keď urobil chybu v roku 2017, tým ze nesprávne

Môže zamestnávateľ len tak v roku, 2019 siahnuť na plat zamestnanca, keď urobil chybu ešte v roku…

Anna, 9. 12. 2019, 1302x zobrazenie

Nesúhlasím so striedavou starostlivosťou - može ju napriek tomu schváliť súd?

Dobrý deň, s predchádzajúcou partnerkou mám 7 ročnú dcéru a beriem si ju dva víkendy po sebe a…