MZDA

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
MZDA

Dobrý deň.. Ked zarobím príklad 1050€/mes. a(majitel) mi nepošle celú výplatu ale iba 500€ a ze zvysok posle zas o tyzden dva.. a ja s tým nesuhlasím pretoze ju chcem dostat NARAZ. Moja otazka znie ci mu môžem tie peniaze vratit a dozadovat sa celej vyplaty naraz popripade ako postupovat dakujem.

Juraj, 28. 5. 2022, 236x zobrazenie

Ďalšie otázky, z kategórie Pracovní právo

Čo s autom na ktoré je exekúcia a majiteľ je nebohý?

Dobrý deň, chcem sa spýtať čo sa dá robiť s autom na ktoré je exekúcia a majiteľ je nebohý a končí…

Vysporiadanie BSM po uplynutí 3 rokov od rozvodu

Dobrý deň prajem, touto formou Vás chcem požiadať o radu. Je nejako možné vysporiadať BSM aj po 3…

Chybná suma v rozhodnutí o zvýšení výživného

Dobrý deň, dnes som dostala rozhodnutie o zvýšení výživného na maloleté deti. Dve sumy - na…

Dovolenka s druhým rodičom

Dobrý deň prajem. Prosím o pomoc a radu ako máme postupovať, ak otec svoju 6 ročnú dcéru chce vziať…

navrat do prace po rodičovskej dovolenke

Dobrý deň,som zamestnaná na dobu neurčitú,počas ktorej som už druhý krát za sebou najprv na…

Tímea, 18. 10. 2017, 2216x zobrazenie

Výživné, exkeúcia, starostlivosť o deti

Kedže som napadla trestný rozkaz, prišiel mi termín pojednávania vo veci výživného. Po rozvode a…