Mzda

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Mzda

Dobrý deň, potrebovala by som bližšie informácie ku kombinovanej mzde. Pri kombinácii hodín a ukolu musí dosiahnuť zamestnanec minimálnu mesačnú mzdu 623? Alebo sa za hrubú mzdu považuje vyrobený úkol napr. 160 eur plus odpracované hodiny napr. 45 hod. x 3.58 eur a teda bude HM predstavovať 321.10

Petronela, 16. 6. 2021, 334x zobrazenie

Ďalšie otázky, z kategórie Pracovní právo

Od kedy možem platiť znížené výživné

Dobrý deň, manželovi bolo znížené výživné rozhodnutím okresného súdu, kde bolo ale vo výroku…

navrat do prace po rodičovskej dovolenke

Dobrý deň,som zamestnaná na dobu neurčitú,počas ktorej som už druhý krát za sebou najprv na…

Tímea, 18. 10. 2017, 2213x zobrazenie

Manko a dohoda o hmotnej zodpovednosti

Počas mojej smeny došlo ku krádeži a teda k manku 100€. Kamerový záznam nemáme (kameru áno). Vedúci…

Monika, 14. 12. 2017, 1995x zobrazenie

Predvolanie na súd mojho syna (odporca) proti otcovy kde žiadal o zníženie vyživného

Chcem sa opýtať - moj syn je plnoletý, dostal návrh o zníženie výživného od otca, nesúhlasil tak…

Vyrovnanie po rozvode

V decembri budú 3roky od rozvodu.Bývalému manželovi ostalo 20 000€ a všetok hnuteľný majetok…

Môže zamestnávateľ siahnuť na plat v roku 2019, keď urobil chybu v roku 2017, tým ze nesprávne

Môže zamestnávateľ len tak v roku, 2019 siahnuť na plat zamestnanca, keď urobil chybu ešte v roku…

Anna, 9. 12. 2019, 1208x zobrazenie