materska a exekutor

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
materska a exekutor

Dobry den prajem.Chcela by som sa opýtať či by ste mi vedeli poradiť či mi môže exekútor siahnuť na materskú ktorá mi chodí šekom na adresu.Ďakujem vopred

Anna, 9. 3. 2019, 852x zobrazenie

Moze podnajomnicka len tak odstupit od zmluvy?

Dobry den! Moze podnajomnicka odstupit od zmluvy uz na druhy den, ked zisti, ze sme romovia???

Maria, 7. 9. 2017, 2259x zobrazenie

Platobný rozkaz

Môže sa zaloba alebo platobný rozkaz stiahnuť ak veriteľ a dlžník sa dohodnú na splátkach aj keď…

závet

Dobrý deň, prosim vás prečo pri závete písaným notárom netreba overovať podpisy? ďakujem za odpoveď

Natália, 24. 5. 2017, 2344x zobrazenie

Mimosúdna dohoda bez reakcie druhej strany

Dobrý deň, keď zašlem mimosúdnu dohodu a po nereagovani na ňu, aká je lehota najskoršia, že možem…

Dedičstvo - má priateľ zomrelej nárok na dedičstvo?

Dobrý deň. Dňa 31.1. 2016 mi zomrela sestra. Ostalo po nej dedičstvo ktoré zdedil jej syn. Nakoľko…

Upovedomenie o začatí exekúcie po 9. rokoch

Dobrý den,   chcel by som vediet či je zo súladom zakona poslat mi upovedomenie o začatí…