materska a exekutor

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
materska a exekutor

Dobry den prajem.Chcela by som sa opýtať či by ste mi vedeli poradiť či mi môže exekútor siahnuť na materskú ktorá mi chodí šekom na adresu.Ďakujem vopred

Anna, 9. 3. 2019, 790x zobrazenie

Zmluvná pokuta a zrušenie internetových služieb

Dobrý deň, rada by som sa poradila vo veci zrušenia elektronických služieb, jedná sa o optický…

"vrátenie peňazí"

Dobrý deň mám takú otázku.Mal som priateľku vydatú podotýkam boli sme spolu 6rokov no a za tých…

Milan, 7. 3. 2017, 2404x zobrazenie

Nehnuteľnosť získaná osvedčením o vydržaní, jej zápis na LV na oboch manželov.

Dobrý deň, počas trvania manželstva /sme manželia 36 rokov/ som pred cca 18 rokmi prostredníctvom…

Dedičstvo- kto dedí po kom?

Dobrý deň, potrebovala by som poradit v dedičskej záležitosti. Po smrti otca sme dedili traja…

Strata občianskeho preukazu

Dobrý deň, pred pár rokmi som stratil občiansky preukaz a nenahlásil som to asi 3 mesiace. V tom…

Platobný rozkaz

Môže sa zaloba alebo platobný rozkaz stiahnuť ak veriteľ a dlžník sa dohodnú na splátkach aj keď…