Kúpna zmluva

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Kúpna zmluva

Dobrý deň, mám právo odstúpiť od kúpnej zmluvy (predaj auta), ktorej predávajúci vlastní len fotokópiu s mojím podpisom, teda nie originál a na tejto zmluve je v predmete uvedené omylom (zo strany predávajúceho) zlé výrobné číslo (VIN) automobilu? Ďakujem.

Patrik, 6. 6. 2018, 959x zobrazenie

Stiahnutie zrušenie trestného oznámenia

Chcel som sa opýtať, či sa dá zrušiť/stiahnuť trestné oznámenie?

Nadobudnutie pozemku vydržaním - po akej dobe?

Prajem dobrý deň. Prosím Vás o usmernenie ohľadom nadobudnutia pozemku vydržaním. Ak mám dobrú…

Exekúcia na syna a dopad na jeho trvalý pobyt

Dobrý večer,co môžem očakávať,ak má syn trvalé bydlisko na nasej adrese ale nikdy tam nebýval…

Zranenie v Supermarkete

Po pošmyknutí na mokrej dlážke v supermarkete mám sadrovú dlahu na ruke, celé predlaktie. Môžem…

Soňa, 24. 10. 2017, 2209x zobrazenie

konkurenčná doložka

Je zákonné aby zamestnávatľ nútil svojho zamestnanca podpisat konkurenčnú doložku po roku trvania…

Lucia, 27. 9. 2017, 2312x zobrazenie

Uvedenie v omyl RK pri kúpe nehnuteľnosti?

Dobry den, Kupila som byt cez realitnu kancelariu a teraz prichadzam na to, ze som asi bola…