Kúpa domu

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Kúpa domu

Zobrala som si úver na kúpu domu. Kedy mám začať sprácať úver, ak termín odovzdania nehnuteľnosti je 31.07.2018. vlastné zdroje som už previedla a realitka ma tlačí, aby šom previedla aj úverovú sumu. Predavajúci budu bývať v dome 5 mesiacov (marec-júl) a ja už budem sprácať úver.

Andrea, 27. 2. 2018, 987x zobrazenie

Ak udelím niekomu súhlas na trvalý pobyt v mojej nehnuteľnosti, má dotčný k nehnuteľnosti nejaké práva?

Dobrý deň, chcem sa spýtať, či vyplývajú nejaké práva k mojej nehnuteľnosti, keď bývam so svojím…

Dedičstvo - má priateľ zomrelej nárok na dedičstvo?

Dobrý deň. Dňa 31.1. 2016 mi zomrela sestra. Ostalo po nej dedičstvo ktoré zdedil jej syn. Nakoľko…

zvýšenie výživného

dobrý deň, som rozvedená 13 rokov, dcéra mala v tom čase 2,5 roka. Exmanžel sa zaviazal prispievať…

Slavka, 2. 2. 2017, 2420x zobrazenie

Darovacia zmluva alebo ako čo najvýhodnejšie previesť nehnuteľnosť?

Dobrý deň, som vdova, vlastník nehnuteľnosti. Prosím o radu ako postupovať v prípade prevodu…

Podiel na zdedenom majetku

Dobrý deň, zdedili sme po starých rodičov dom. 2 sesternice majú polovicu a ja a 2 sestry máme tú…

Užívateľský nárok na dom ?

Dobrý deň. S manželom sme uzavreli manželstvo pred dvoma rokmi ja som mala postavený dom / na liste…