Kúpa domu

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Kúpa domu

Zobrala som si úver na kúpu domu. Kedy mám začať sprácať úver, ak termín odovzdania nehnuteľnosti je 31.07.2018. vlastné zdroje som už previedla a realitka ma tlačí, aby šom previedla aj úverovú sumu. Predavajúci budu bývať v dome 5 mesiacov (marec-júl) a ja už budem sprácať úver.

Andrea, 27. 2. 2018, 1035x zobrazenie

Exekúcia na syna a dopad na jeho trvalý pobyt

Dobrý večer,co môžem očakávať,ak má syn trvalé bydlisko na nasej adrese ale nikdy tam nebýval…

Kúpno predajná zmluva vs. darovacia a kedy vzniká daňová povinnosť?

Dobrý deň, Otec chce prepísať na mňa záhradu. Sme traja súrodenci a máme zlé vzťahy medzi sebou,…

Bazén objednaný ale nedodaný

Dobrý deň,  Chcela by som sa opýtať, že cez portál Bazos.sk som si chcela kúpiť bazén. Žene od…

Vymáhanie dlhu za grafické práce

Dobrý deň, pre jednu firmu som ako fyz. osoba pripravovoval grafické práce (logo, banery), prácu…

Juraj, 25. 5. 2017, 2225x zobrazenie

Spor o nehnuteľnosť

Dobrý deň, chcem sa informovať, ako vyriešiť situáciu, keď nehnuteľnosť vlastnia 2 blizke osoby a…

Úhrada za uživanie bytu po rozvode

Želám dobrý deň. Mám 67 r. a som dôchodca.Chcel by som Vás poprosiť o pomoc alebo radu. Som 8 r.…