konkurz

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
konkurz

dobrý den, chcem sa info ohladom dalsieho postupu. Ako veritel som prihlasila moju pohladavku u spravcu konkurzu dlžnika, ale konkurz bol zrušeny pre nedostatok majetku dlznika. Ako mam terazdalej postupovat? mam to podať na sud aby mi Avydali platobný rozkaz? vdaka a pekny den.A

Anna, 11. 6. 2018, 972x zobrazenie

Vyzivne na navorodenca

Dobry den,chcel by som sa spytat ake vyzivne sa plati na novorodenca? Moja partnerka nema este 18…

Eduard, 9. 2. 2017, 2445x zobrazenie

Dedičstvo - kto dedí?

Dobrý deň, ak sú traja súrodenci a jeden zomrie skôr ako jeho rodičia má jeho rodina po smrti…

Majetko-právne vysporiadanie

Dobrý deň, chcem sa opýtať, manžel nadobudol 2 izbový byt sám, pred 10 rokmi, tento rok sme ho…

exekucia

doobry den mozte mi poradit som na inv.doch. berem 142e.iny prijem nemam moze exekutor dat prikaz…

Gabriela, 2. 2. 2017, 2430x zobrazenie

Zdedeny majetok predany bez mojho vedomia

Dobry den, po dedicskom som ziskal 1/10 vlastnicky podiel na rodinnom dome s pozemkom. Predajom som…

Prenajímateľ vs. nájomca - nároky prenajímateľa po odovzdaní bytu

Dobrý deň, chcela by som sa spýtať na váš názor, bývala som v prenajatom byte 8mesiacov,riadne som…