Exekucia

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Exekucia

Dobrý deň. Od roku 2016 je u mňa vedená exekúcia. Splatil som celú sumu vo VÚB banke . Dnes po 4 rokoch som zistil že exekútor si tie peniaze od banky nevzal neviem s akého dôvodu a exekúcia stále beží. Keď mám potvrdenie že banka mi peniaze stiahla môže chcieť exekútor úrok?

Jan, 9. 12. 2020, 401x zobrazenie

Ďalšie otázky, z kategórie Vymáhání pohledávek

Zmluva o pôžičke

Dobrý deň, ja a môj priateľ sme mojej mame požičali peniaze o čom sme si aj spísali zmluvu.…

Tatiana, 18. 5. 2018, 2010x zobrazenie

Exekúcia od nebankovky

Dobrý deň ja by som sa chcel len opýtať či mi nebanková spoločnosť môže dať exekúciu len na určitú…

Ako riešiť exekúcie keď som bez TPP

Dobrý deň, ako mám postupovať - mam exekúcie a som momentálne bez tpp.

Bohumila, 19. 4. 2017, 2328x zobrazenie

Ako dostať zpať požičané peniaze bez zmluvy?

Dobrý den. Mám problém s peniazmi. Požičala som kamarátke veľkú sumu peňazí nemáme to nikde spísané…

Adela, 23. 2. 2017, 2663x zobrazenie

Ako vymôcť požičané peniaze ak dlžníci na seba vyhlásili osobný bankrot?

Dobrý deň, chcela by som vedieť, či mám možnosť vymôcť plnú sumu. Požičala som peniaze. V zmluve…

Maria, 21. 4. 2017, 2612x zobrazenie

rucitel

Dobrý deň.Som ručiteĺ pôžicky aj s ex priatelom jemu kamaratovy.Po par mesiacoch od pôžičky mi…

Zuzana, 27. 1. 2017, 2498x zobrazenie