Exekucia

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Exekucia

Dobrý deň. Od roku 2016 je u mňa vedená exekúcia. Splatil som celú sumu vo VÚB banke . Dnes po 4 rokoch som zistil že exekútor si tie peniaze od banky nevzal neviem s akého dôvodu a exekúcia stále beží. Keď mám potvrdenie že banka mi peniaze stiahla môže chcieť exekútor úrok?

Jan, 9. 12. 2020, 458x zobrazenie

Ďalšie otázky, z kategórie Vymáhání pohledávek

Podvodníci

Dobrý deň, Moje kamošky začali podnikať mňa len potrebovali kvôli peniazom. Nahovorili ma na úvery…

Zuzana, 2. 6. 2017, 2300x zobrazenie

Platobný rozkaz

Dobrý deň, chcela by som sa informovať ohľadne vypracovania platobného rozkazu. - akému okresnému…

Lucia, 20. 7. 2017, 1708x zobrazenie

Ako vymôcť požičané peniaze ak dlžníci na seba vyhlásili osobný bankrot?

Dobrý deň, chcela by som vedieť, či mám možnosť vymôcť plnú sumu. Požičala som peniaze. V zmluve…

Maria, 21. 4. 2017, 2732x zobrazenie

Zaplatenie nakladov pravneho zastúpenia

Dobrý deň. Chcel by som sa opýtať.či ma može žiadať právny zástupca firmy, ktorá odo mňa žiada…

Branislav, 2. 2. 2017, 2368x zobrazenie

Platobný rozkaz

Prišiel mi platobný rozkaz ja som na neho nereagoval a nepodal som odvolanie na to sa súd…

Ako riešiť exekúcie keď som bez TPP

Dobrý deň, ako mám postupovať - mam exekúcie a som momentálne bez tpp.

Bohumila, 19. 4. 2017, 2440x zobrazenie